Kobieta Bliźnięta - horoskop miłosny

Symbol kobietaKobieta Bliźniak to na pewno nie jest osoba, która da się zdominować przez mężczyznę. To nie ona jest wybierana, to ona lubi (musi?) wybierać. Jej partner nie może być jakąś niezgułą – pani Bliźniak potrzebuje mężczyzny inteligentnego, elokwentnego, pełnego uroku.

Musi ją po prostu zauroczyć. W takim przypadku na pewno będzie partnerką wierną i oddaną. Sama potrzebuje w związku wolności, nie znosi rutyny i nudy, choć jej partner powinien zapewnić jej stabilizację finansową i emocjonalną. Ma  duże poczucie niezależności. Jej ukochany powinien być otwarty na nowości i pomysłowy – także w łóżku, gdyż kobieta – Bliźniak w tej sferze także nie znosi nudy. Nie ma zahamowań, lubi nowości i eksperymenty. Trzeba jednak pamiętać, że miłość to niejedyna rzecz, której oczekuje. Na równi z erotyką i emocjami stawia potrzeby emocjonalne.

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]