Horoskop roczny 2012

Wielki horoskop na rok 2012

wróżka Renata Szwedek (Vanessa)

Rozpoczął się nowy 2012 rok. Każdy z nas chce chociaż odrobinę poznać przyszłość, wiedzieć jak się przygotować na nadchodzące wydarzenia, wiedzieć na co ma zwrócić uwagę, czego unikać a na czym skupić swoją uwagę. Poniżej prezentujemy opracowanie Wielkiego Horoskopu 2012. Horoskop zodiakalny na rok 2012 opracowała wróżka Renata Szwedek (Vanessa).

Baran (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Baran (Horoskop 2012)Kobieta Baran
W pierwszej połowie roku, oddziałujący na Ciebie Księżyc sprawi, że w aspektach damsko-męskich zaistnieje małe rozżalenie. Nowy rok zakończysz z uczuciem przygnębienia i melancholii.

Mężczyzna Baran
W drugiej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływał Mars, dlatego Twoje codzienne życie stanie się bardzo gorączkowe i wszystko będzie Cię irytować i męczyć. Każda z tych przeszkód będzie do pokonania, a mimo to będziesz denerwować się i frustrować. Życie w ciągłym stresie i nerwach oraz Twoja gorączkowa natura, nie pomogą w zachowaniu dobrego samopoczucia.

Miłość
Udany związek możesz stworzyć z osobą z trygonu Ziemii (Baran, Panna, Koziorożec).
Dla kobiet: Możesz narazić się na mały konflikt ze starymi przyjaciółmi. Będziesz rozdrażniony przez otoczenie, które uważasz za niezgodne z twoimi oczekiwaniami, każda okazja będzie dobra do pokazania twojego niezadowolenia i do pokłócenia się z kimś. 
Dla mężczyzn: Twoja partnerka czuje się bardzo samotna i czeka na twój mały krok, który od dawna powinieneś podjąć dedykując trochę czasu i większej odpowiedzialności twojej relacji uczuciowej.

Czytaj więcej: Baran (Horoskop 2012)

Byk (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Byk (Horoskop 2012)Kobieta Byk
Zazwyczaj dążysz do trwałego związku, ale w tym roku znowu tylko przelotne flirty. W pierwszej połowie roku, niekorzystnie oddziałująca na Ciebie Planeta Wenus sprawi, że niecknienie ulegniesz zaślepieniu i po drodze zgubić partnera, który nie dorówna Ci kroku.

Mężczyzna Byk
Jesteś typem playboya. Ciesz się dużym powodzeniem u kobiet. Masz miłą aparycję i czarujący uśmiech. W tym roku więcej będzie w Tobie szalonego kochanka niż opiekuna domowego ogniska. Przez to nie wgłębiasz się w psychikę ani problemy kobiet, które Cię otaczają. W pożyciu małżeńskim nie będziesz kłopotliwy, pod warunkiem, że masz wyrozumiałą żonę.

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą z trygonu Wody (Skorpion, Rak, Ryby). Woda sprawia, że znaki ziemskie owocują.
Dla kobiet: Mężczyzn, których spotkasz na swojej drodze wprowadzą w Twoje życie sporo zamieszania. Uważaj, ponieważ nie każdy kto deklaruje się, że jest singlem jest nim w rzeczywistości! Przez swoją nieroztropność możesz doprowadzić do rozpadu czyjegoś związku. 
Dla mężczyzn: Nie będzie to najłatwiejszy okres w sprawach uczuciowych. Notoryczny brak czasu i przemęczenie intensywną pracą odbiją się na relacjach z najbliższymi.

 

Czytaj więcej: Byk (Horoskop 2012)

Bliźnięta (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Bliźnięta (Horoskop 2012)Kobieta Bliźnięta
Planeta znajdująca się w Twoim Znaku - Słońce obdarzy Cię dużą energią witalną i sprawi, że będziesz pełen radości, energii, optymizmu i beztroski. Jeśli stoisz przed podjęciem poważnych decyzji, nie śpiesz się i sprawdź, czy znasz tak naprawdę wszystkie szczegóły, aby Twoja decyzja nie była zbyt pochopna, czy też powierzchowna.

Mężczyzna Bliźnięta
W tym roku korzystna konfiguracja Neptuna ze Słońcem sprawi, że ukierunkujesz swe życie według swej woli. Jeśli chcesz podążać własną ścieżką, musisz słuchać swej własnej świadomości.

Miłość
Udany związek możesz stworzyć z osobą z trygonu Ognia (Baran, Lew, Strzelec).
Dla kobiet: Nadal wątpisz w swoje rozstanie z ukochanym? Będziesz musiała zastanawiać się czy osoba tak bardzo niepodobna do ciebie może być osobą właściwą? Pomyśl nad tym abyś nie miała po jakimś czasie wyrzutów sumienia. Ten rok przyniesie Ci konieczność wyboru - albo jesteś wolna za wszelką cenę, albo angażujesz się w związek i rodzinę. Gwiazdy podpowiadają długą rozwagę.
Dla mężczyzn: Coś między wami się nie układa, być może wynika to z Twojej postawy. W miłości czekają Was chwile niepewności i trudności z zachowaniem trwałości związku – pójdźcie na ustępstwa, dogadajcie się, bo możesz spędzić w tym roku święta sam ze swoimi rodzicami...

 

Czytaj więcej: Bliźnięta (Horoskop 2012)

Rak (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Rak (Horoskop 2012)Kobieta Rak
Księżyc znajdujący się w Twoim Znaku sprawi, że łzy i ostre jak skalpel niepochlebne wyrazy gotować się będą w jednym twoim kotle. Zostając przez niego odrzucona, ta miłość natychmiast zmieni się w nienawiść!

Mężczyzna Rak
W tym roku zadbasz o rozwój duchowy, ewentualnie będziesz pogrążony w zadumie nad swoim wnętrzem, izolując się, by przemyśleć pewne sprawy.

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą z pod znaku Barana, Panny, Koziorożca.
Dla kobiet: W tym roku samotność zacznie ci ciążyć i nie będziesz potrafiła delektować się radością. Zachowaj cierpliwość w poszukiwaniu bratniej duszy i wierz, że wszystko obróci się na lepsze w kolejnym roku.
Dla mężczyzn: W tym roku tylko niektóre Raki mogą mieć problemy w stałych związkach – zaczną dopadać Was wątpliwości, czy to rzeczywiście jest to, czego chcecie. Starajcie się zawsze dbać o to, aby w waszym związku nie zabrakło świeżości i elementu zaskoczenia.

 

Czytaj więcej: Rak (Horoskop 2012)

Lew (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Lew (Horoskop 2012)Kobieta Lew
Poszukujesz osobistej satysfakcji: twórczej, intelektualnej, zawodowej, ale próbujesz też znaleźć zadowolenie w małżeństwie i rodzinie, a być może te opcje wzajemnie się wykluczają? W tym roku za sprawą planety Wenus znajdującej się w Twoim znaku będziesz musiała dokonać osobistego wyboru lub podjąć decyzje odnośnie tego, co masz zrobić i w jaki sposób to uczynić.

Mężczyzna Lew
Uwielbiasz okazywać wybrance  swego serca czułość. Jeśli masz kobietę spod znaku Powietrza, dobrze trafiłeś. Powietrze roznieca Ogień, harmonijnie z nim współpracując.

Miłość
Mężczyźni największe szanse na udany związek mają z osobą z pod znaku Wagi. Natomiast kobiety udany związek mogą stworzyć z osobą spod znaku Wodnika.
Dla kobiet: W tym roku rozsądnie byłoby zaakceptować chwilowy stan samotności. Powinnaś odpocząć i zrelaksować się, poświęcając odrobinę czasu na rozmyślania o tym, co chciałbyś dalej zrobić ze swoim życiem. Dla osób drugiej dekady Planety również nie będą przychylne, ale to nie jest powód do rozpaczań. Czas lepszy zdecydowanie w przyszłym roku.
Dla mężczyzn: To dobry okres dla twojego życia uczuciowego. Będziesz bardzo czuły i wyrozumiały dla swojej partnerki stwarzając przyjemny okres, który będzie wypełniony namiętnością i erotyzmem. W tym roku  zapragniesz spróbować nowych, prowokujących pozycji erotycznych.

 

Czytaj więcej: Lew (Horoskop 2012)

Panna (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Panna (Horoskop 2012)Kobieta Panna
W tym roku za sprawą Merkurego znajdującego się w Twoim znaku, będziesz nieco kapryśna, trochę uwodzicielska i zmienna jak pogoda w marcu. Łatwo również będziesz ulegać nastrojom chwili, działając pochopnie, bez zastanowienia.

Mężczyzna Panna
Kobiety z reguły traktujesz jako istoty niższego gatunku, ale jednocześnie potrzebujesz ich do rozrywki a czasem do cięższych prac domowych. Jak Don Juan łamiesz i nadal będziesz „łamać serca” kobiet. Twoje sposoby na uwodzenie to m.in.: prawienie komplementów, dowartościowanie potencjalnej ofiary, posługiwanie się kłamstwem, mistrzostwo elokwencji, dar przekonywania i wiele innych... Przez to zranisz wiele osób.

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą z pod znaku Raka, Skorpiona lub Ryby.
Dla kobiet: Powstrzymaj się od próby nawiązywania lub utrzymania przyjaźni ze ex-partnerem. Niepotrzebnie przedłuża to proces rozstania i udziwnią Waszą relację. W końcu i do Ciebie uśmiechnie się szczęście. Głowa do góry! 
Dla mężczyzn: Wasze uczucie przeminęło, a związek z drugą osobą jest już dla Ciebie tylko problemem teoretycznym albo sprawą do załatwienia? Rada: Idź na ustępstwa, dogadaj się, bo grozi rozstanie!

 

Czytaj więcej: Panna (Horoskop 2012)

Waga (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Waga (Horoskop 2012)Kobieta Waga
W tym roku będzie oddziaływać na Ciebie Wenus, dlatego podejmując różnorakie decyzje będziesz kierować się własną intuicją. Przy użyciu swojego przeczucia, rozwiążesz wszystkie swoje trudności, jakie się pojawiły.

Mężczyzna Waga
Za sprawą oddziaływującej w Twoim Znaku Planety Wenus w tym roku zaczniesz cenić w kobietach naturalność. Jeśli już dokonasz wyboru partnerki na całe życie, staniesz się o nią obsesyjnie zazdrosny.

Miłość
Kobiety największe szanse na udany związek mają z mężczyzną spod znaku Lwa. Natomiast mężczyźni udany związek mogą stworzyć z kobietą spod znaku Strzelca lub Barana.
Dla mężczyzn: Gwiazdy w tym roku będą bardzo przychylne zodiakalnym Wagom, należącym do trygonu Powietrza. Możesz być pewien, że któryś z wieczorów w tym roku będzie bardzo przyjemny. Osoba, która pojawi się niedługo w twoim życiu, zawróci w głowie i rozkocha. Horoskop na lipiec lub sierpień podpowie Ci czy to będzie trwały związek, czy raczej tylko przelotna znajomość.
Dla kobiet: Rok sprzyjać będzie relacjom w Twoim związku, zwłaszcza na przełomie lipca i sierpnia czeka Cię jakieś szczęśliwe wydarzenie na przykład ślub, narodziny dziecka . Będzie to okres kiedy znajdziecie dla siebie dużo czasu. Przed Tobą spokojne i pełne pozytywnych emocji  miesiące, które przyniosą zadowolenie i spełnienie do końca tego roku;)

 

Czytaj więcej: Waga (Horoskop 2012)

Skorpion (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Skorpion (Horoskop 2012)Kobieta Skorpion
W tym roku będzie oddziaływał na Ciebie Neptun, dlatego Twoje zdrowie będzie narażone na szwank bardziej niż inne Znaki Zodiaku. Możliwe choroby chroniczne, interwencje chirurgiczne oraz długotrwały pobyt w szpitalu.

Mężczyzna Skorpion
W drugiej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływał Pluton, dlatego ?będziecie bowiem trochę nieostrożne i narwane. Uważaj na wypadki!

Miłość
Udany związek możesz stworzyć z osobą z trygonu Ziemii (Baran, Panna, Koziorożec).
Dla mężczyzn: Samotne Skorpiony mogą zacząć odzwyczajać się od życia w pojedynkę. Samotność się skończy, jeśli tylko otworzysz się na nowe znajomości i zaczniesz szukać swojej drugiej połowy poza miejscem swojego zamieszkania bądź zmienisz miejsce poszukiwań.
Dla kobiet: To dobry okres dla twojego życia uczuciowego. Nie hamuj zbytnio swoich emocji szczególnie tych pozytywnych. Pozwól, aby twoje uczucia do osoby, która kochasz, odżyły ze zdwojoną siłą.

 

Czytaj więcej: Skorpion (Horoskop 2012)

Strzelec (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Strzelec (Horoskop 2012)Kobieta Strzelec
W drugiej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływał Księżyc, dlatego będziesz ucieleśnieniem kobiety bezradnej, wymagającej ciągłej opieki i wsparcia w silnym mężczyźnie. Jeśli chodzi o podział ról w małżeństwie jesteś tradycjonalistką: nie próbujesz dominować, z ulgą podporządkowujesz się decyzjom partnera i stwarzasz ciepły, spokojny dom, w którym wszyscy czują się bezpieczni.

Mężczyzna Strzelec
W tym roku oddziałujący na Ciebie Neptun sprawi, że będziesz musiał uważać z lekami, używkami i alkoholem, ponieważ łatwiej niż inne Znaki Zodiaku popadniesz w uzależnienie lub możesz ulec jakimś zatruciom. Nie bagatelizuj sprawy!

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą z pod znaku Wodnika, Wagi lub Bliźniąt.
Dla kobiet: Twoja sytuacja zmusza Cię do głębszego zrozumienia doświadczeń sercowych i zwiastuje dalsze poszukiwania? Nowa znajomość w 2012 roku będzie kształtowała się w pomyślny dla Ciebie sposób. Będziecie się świetnie ze sobą dogadywać. Nowa osoba odwzajemni wszystkie Twoje uczucia i zechce stanąć u Twojego boku przed ołtarzem;)
Dla mężczyzn: Będziesz mieć ochotę udowodnić twojej ukochanej osobie ile jest dla ciebie warta i co do niej tak naprawdę czujesz. Jesteś pewien, że nadszedł właściwy moment?

 

Czytaj więcej: Strzelec (Horoskop 2012)

Koziorożec (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Koziorożec (Horoskop 2012)Kobieta Koziorożec
W drugiej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływał Merkury, dlatego będziesz jak błędny rycerz, który uwielbia bujać w obłokach i snuć fantastyczne wizje. W tym czasie wstrzymaj się od wszelkich pochopnych, nieprzemyślanych działań, których możesz później żałować.

Mężczyzna Koziorożec
Oddziałująca na Ciebie planeta Merkurego sprawi, że będziesz mieć lekką rękę do wydawania pieniędzy w drugiej połowie roku. Jedynie czujność kogoś bliskiego np. żony może zapobiec stratom finansowym.

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą z trygonu Wody (Skorpion, Rak, Ryby). Dla kobiet: Jeżeli chcesz być spontaniczna to zrób coś szalonego raz na jakiś czas. Na przykład wskocz w bikini i w takim stroju otwórz drzwi ukochanemu, gdy będzie wracał z pracy. Szybko się wyluzuje;) Dla mężczyzn: Ktoś udzieli Ci rad dotyczących Twojego związku uczuciowego. Staraj się iść tym tropem, a dzięki temu czeka Cię kilka spokojnych i dobrych dni.

 

Czytaj więcej: Koziorożec (Horoskop 2012)

Wodnik (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Wodnik (Horoskop 2012)Kobieta Wodnik
W drugiej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływał Pluton, dlatego jeśli spodziewasz się dziecka i obawiasz komplikacji – wejście Plutona w znak Wodnika poskutkuje nieskomplikowanym porodem i szczęśliwymi narodzinami zdrowego, ślicznego potomka.

Mężczyzna Wodnik
W pierwszej połowie roku będzie na Ciebie oddziaływała planeta Wenus, dlatego jeżeli już się zakochasz w swojej wybrance, nie może być mowy o przygodach pozamałżeńskich. Wybraną osobę pokochasz przede wszystkim emocjonalnie, a doznania fizyczne są tylko tego uzupełnieniem.

Miłość
Największe szanse na udany związek stworzysz z osobą spod znaku Strzelca.
Dla kobiet: Jeśli jesteś samotna, to możesz wreszcie poznać właściwą osobę. Ostatnie miesiące maja przyniosą Ci niezwykłą miłosną szansę. Będzie to czas, w którym będziesz miał(a) w sobie wiele siły i energii, dzięki którym całkowicie zmienisz swoje życie na o wiele lepsze i ciekawsze.
Dla mężczyzn: W tym okresie nie będzie szło wszystko po twojej myśli, ale Twoja partnerka zawsze obdarzy cię wielkim uczuciem pomagając ci w ten sposób zapomnieć o wszystkich trudnościach.

 

Czytaj więcej: Wodnik (Horoskop 2012)

Ryby (Horoskop 2012)

Czytaj więcej: Ryby (Horoskop 2012)Kobieta Ryby
Twoja wada - jesteś nieśmiała, czasami zbyt posępna, a także nieco zamknięta w sobie. Jeśli chcesz to zmienić, musisz sama to w sobie zwalczyć. W alchemii zawsze obowiązywała zasada, że przeciwieństwa należy ze sobą łączyć, a przykładem tego jest Hermafrodyta, dwupłciowe dziecko Hermesa i Afrodyty. W każdym z nas znajduje się zarówno pierwiastek żeński, jak i męski, które musimy w sobie łączyć.

Mężczyzna Ryby
Oddziałująca na Ciebie planeta Ziemia sprawi, że zdarzy się w tym roku coś na co nie będziesz miał wpływu… Nastąpi zmiana, która odmieni któryś z aspektów Twego życia.

Miłość
Udany związek możesz stworzyć z osobą spod znaku Barana, Panny, Koziorożca.
Dla mężczyzn: 2012 rok w końcowym podsumowaniu okaże się być bardzo pozytywny, ponieważ przelotna znajomość przerodzi się w coś poważniejszego. Czyżby miłość od pierwszego wejrzenia? Bądź ostrożny!
Dla kobiet: W tym roku w stałych związkach możliwe chwilowe trudności. Możesz próbować obarczyć swojego partnera odpowiedzialnością za wszystkie trudne sprawy, problemy i kłopoty w partnerstwie.

 

Czytaj więcej: Ryby (Horoskop 2012)

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]
Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]