Horoskop roczny 2013

Renata Szwedek

 

Wielkimi krokami zbliża się rok 2013, który dla jednych z pewnością przyniesie liczne zmiany, dla innych będzie z kolei czasem ustatkowania zawodowego oraz uczuciowego. Na pewno będzie inny niż 2012.

 

 

 

Jaki dla Ciebie okaże się przyszły rok?

 

 

 

Możesz dowiedzieć się tego już teraz, sięgając po horoskop na rok 2013. Opracowała go specjalnie dla nas Renata Szwedek.

Baran

Nadchodzący rok dla Barana – żywiołu Ognia

 

Czytaj więcej: BaranKobieta: W pierwszej połowie roku, oddziałujący na Ciebie Uran sprawi, że zbierzesz plony swoich ostatnich poczynań oraz będziesz odpowiadać za swoje decyzje i działania. Jeśli dla Ciebie te „plony” były raczej gorzkim owocem na skutek Twoich wcześniejszych błędów, możesz spróbować to jeszcze obrócić na swoją korzyść, dzięki czasowemu układowi konstelacji w połowie roku - popraw popełnione błędy, żeby cieszyć się spokojem w przyszłości.

 

Mężczyzna: W drugiej połowie roku, oddziałująca na Ciebie planeta Ziemia sprawi, że zdarzy się w tym roku coś na co nie będziesz miał wpływu... Jeżeli jakaś sprawa idzie źle, należy spodziewać się dostrzegalnych, znaczących zmian ! Nareszcie będziesz mógł pełniej wyrażać swoją radość z pozytywnych wydarzeń. I odwrotnie – możesz się spodziewać także zmian o zdecydowanie odmiennym wyniku. Twoje życie prywatne może lec w gruzach przez popełnianie trudnych do naprawienia błędów. Wszystko jest w twoich rękach - najważniejsze jest uświadomienie tego sobie...

Czytaj więcej: Baran

Byk

Nadchodzący rok dla Byka – żywiołu Ziemi

 

Czytaj więcej: BykKobieta: Nie będzie to najłatwiejszy okres w sprawach uczuciowych. W drugiej połowie roku, niekorzystnie oddziałujący na nas Księżyc sprawi, że staniemy się bardzo wrażliwi i na wszystko będziemy reagować emocjonalnie.

 

Mężczyzna: Oddziałująca na nas planeta Urana sprawi, że 2013 rok będzie dobrym czasem na przeprowadzki, przemeblowania, remonty. Nie zawiedzie nas dobry gust, a oszczędny Saturn zadba o to, żebyśmy znaleźli solidną i tanią ekipę.

 

Czytaj więcej: Byk

Bliźnięta

Nadchodzący rok dla Bliźniąt – żywiołu Powietrza

 

Czytaj więcej: BliźniętaKobieta: Oddziałująca na nas planeta Urana sprawi, że czeka na nas nowy początek. 2013 rok otwiera w naszym życiu kolejny rozdział, który sam w sobie nie jest ani dobry, ani zły. Zdecyduje o tym sposób, w jaki wykorzystamy własną energię. Na pewno nastąpi zmiana, która odmieni któryś z aspektów naszego życia.

 

Mężczyzna: W tym roku niekorzystny wpływ Merkurego z Jowiszem sprawi, że zetkniesz się z rezultatami działań, które wykonałeś wcześniej. W zależności od tego, jak się zachowałeś kiedyś, będzie Ci albo lekko na duszy, albo odwrotnie - ciężko i mrocznie.

Czytaj więcej: Bliźnięta

Rak

Nadchodzący rok dla Raka – żywiołu Wody

 

Czytaj więcej: RakKobieta: Księżyc znajdujący się w koniunkcji z Uranem sprawi, że poczujesz się pewna siebie i zaczniesz otwarcie domagać się tego, czego chcesz. W 2013 roku z łatwością postawisz na swoim i zmienisz wreszcie to, co od dawna Ci przeszkadza.

 

Mężczyzna: Rok 2013 niesie silne poczucie niepewności i niepokoju. Będziesz potrzebować nadziei po to, by mierzyć się z trudami codzienności. Dbaj o komfort psychiczny. Okres niepowodzeń i strat finansowych mogą zaburzyć nie tylko twoją stabilność majątkową, lecz także poczucie wartości i wiary we własne siły.

Czytaj więcej: Rak

Lew

Nadchodzący rok dla Lwa – żywiołu Ognia

 

Czytaj więcej: LewKobieta: W tym roku za sprawą planety Mars znajdującej się w Twoim znaku podejmiesz decyzję, aby zaproponować twojemu partnerowi mieszkanie razem pod jednym dachem. Będzie to jeden z elementów bycia w związku – owszem dość poważny krok – ale niekoniecznie na drodze do małżeństwa. Planety radzą Ci powściągliwość i cierpliwość w tej kwestii !

 

Mężczyzna: Odkładanie spraw na później nie jest dobrym wyjściem. Jeśli czujesz,                 że powinieneś coś zrobić, lub jeśli faktycznie powinieneś, to zrób to od razu, lub jak najszybciej. Oddziałujący na Ciebie tranzyt Urana na Saturnie przyniesie potrzebę uporządkowania spraw związanych z mieszkaniem, domem. Niewykluczone więc przeprowadzki, remonty lub kupno mieszkania - stworzenie solidnych fundamentów na przyszłość.

Czytaj więcej: Lew

Panna

Nadchodzący rok dla Panny – żywiołu Ziemi

 

Czytaj więcej: PannaKobieta: Za sprawą planety Plutona znajdującego się w Twoim znaku, zaczniesz teraz aktywnie spędzać czas. Uważaj jednak na kontuzje, na początku nie forsuj się zbytnio, to niewskazane. Potraktuj swoje ciało łagodnie, bo twój organizm jest trochę zastały. Zobaczysz, że powoli, małymi krokami uda ci się sprawić, że znów będziesz mogła poczuć się w nim tak dobrze jak kiedyś.

 

Mężczyzna: W tym roku niezrealizowane potrzeby seksualne mogą dać o sobie znak. Warto znaleźć stałego partnera lub partnerkę. Jeśli go masz, zatroszcz się o odświeżenie związku. Nieustanna pielęgnacja łączącego Was uczucia oraz drobne gesty czułości i przywiązania sprawią, że na przekór upływowi czasu wasz związek nie stanie się monotonny i nie nabierze charakteru rutyny.

Czytaj więcej: Panna

Waga

Nadchodzący rok dla Wagi – żywiołu Powietrza

 

Czytaj więcej: WagaKobieta: Korzystna pozycja planet w twoim znaku sprawi, że czekać cię będzie pozytywny rok na pytania dotyczące wszelkich obszarów: miłości, przyjaźni, pracy, finansów. Pamiętaj o tym, by tylko nie wymuszać nic na siłę. Pozwól, by upływ czasu pokazał Ci drogę. Jeśli obecnie masz jakieś trudności, wszystko poprawi się niespodziewanie.

 

Mężczyzna: Nadchodzący rok przyniesie ci, to czego najbardziej potrzebujesz, czyli bezpieczną stabilizację. Zarówno kwestie finansowe jak i sprawy domowe ułożą się znakomicie, przy czym te ostatnie mogą porządnie zaskoczyć. Być może w waszej rodzinie pojawi się nowa osoba (dziecko? wnuczek?) i to w jakiś sposób zmieni układy panujące dotąd między wami. Ale może to być zmiana na lepsze.

Czytaj więcej: Waga

Skorpion

Nadchodzący rok dla Skorpiona – żywiołu Wody

 

Czytaj więcej: SkorpionKobieta: W tym roku będzie oddziaływać na ciebie planeta Wenus, dlatego odniesiesz sukcesy w sferze uczuciowej. Ten rok będzie sprzyjał zarówno tym poszukującym miłości, jak również tym, których serca znalazły już bezpieczne przystanie.

 

Mężczyzna: W drugiej połowie roku pozostaniesz pod wpływem opozycji Słońca z Plutonem, stąd zachowaj ostrożność w kwestiach uczuciowych. Uważaj na kobietę, przez którą możesz cierpieć. Ktoś zechce cię wykorzystać albo umyślnie wprowadzi w błąd. Niekiedy pierwotne odczucie odnośnie nieznajomej osoby jest mylące, dlatego też ogranicz swój pakiet zaufania w stosunku do tych, co wykorzystują okazje do osiągnięcia osobistych korzyści.

Czytaj więcej: Skorpion

Strzelec

Nadchodzący rok dla Strzelca – żywiołu Ognia

 

Czytaj więcej: StrzelecKobieta: W drugiej połowie roku, niekorzystny aspekt Księżyca sprawi, że swoje uczucia będziesz ukrywać pod chłodną maską obojętności, bojąc się zostać na lodzie, i uczuć nieodwzajemnionych. Na pierwszy rzut oka wydajesz się chłodna, ale pod tymi pozorami kryje się Twoja wielka uczuciowość. W głębi serca pragniesz miłości i jesteś bardziej nostalgiczna niż chciałabyś to okazać, a także zdajesz sobie sprawę z tego, że tylko miłość może uczynić cię szczęśliwą. Skąd więc ta rezerwa? Po prostu nie masz ochoty ugrzęznąć w związku z nieodpowiednim mężczyzną i czekasz na moment kiedy się zakochasz z wzajemnością.

 

Mężczyzna: W tym roku oddziałujący na Ciebie Neptun sprawi, że w kwestiach uczuciowych będziesz oczekiwał ciepła, miłości i adoracji, a sam jednak nie potrafisz tego prowokować. Nie należysz do mężczyzn, które przyciągają kobiety niczym magnes. Nie posiadasz tej swoistej niewidzialnej pajęczyny, którą oplótł byś swoją wybrankę samym spojrzeniem, gestem lub zachowaniem… Nawet jeśli jesteś fizycznie nieatrakcyjny, lecz wytwarzasz dużą ilość feromonów, możesz mieć ogromne powodzenie u płci przeciwnej! Rada: kup sobie feromony, dzięki nim zwrócisz na siebie czyjąś uwagę, ale pamiętaj, reszta – zależy tylko od ciebie. Czy to etyczne? Miłość ponoć jest ślepa, więc nie zaszkodzi jej czasem pomóc...

Czytaj więcej: Strzelec

Koziorożec

Nadchodzący rok dla Koziorożca – żywiołu Ziemi

 

Czytaj więcej: KoziorożecKobieta: Księżyc znajdujący się w Twoim Znaku sprawi, że będziesz zimna jak lód, obojętna jak głaz... Dojdzie również do rozwiązania kwestii, które ostatnio skupiały Twoja uwagę. Zawsze coś kończy się po to, aby coś innego mogło się zacząć. Nie boisz się zaczynać wszystkiego od nowa, nawet będąc na progu jesieni życia.

 

Mężczyzna: W drugiej połowie roku oddziałująca na ciebie planeta Merkurego sprawi, że ten rok będzie nieco burzliwy i bogaty w dyskusje bezsensowne, których powinieneś unikać, by nie pogorszyć swojej sytuacji. Wygadane, wręcz pyskate i zawsze stawiające na swoim Koziorożce powinny postarać się odrobinę poskromić swój dar mówienia i więcej słuchać innych, a niespodziewana zmiana, zdecydowanie wyjdzie Wam na dobre.

Czytaj więcej: Koziorożec

Wodnik

Nadchodzący rok dla Wodnika – żywiołu Powietrza

 

Czytaj więcej: WodnikKobieta: Oddziałująca na Ciebie Planeta Merkurego sprawi, że będziesz miała okazję cieszyć się tą fazą zmniejszając tempo życia, któremu często się poddajesz. Praca będzie ostatnią rzeczą, o jakiej w tym roku pomyślisz, za to koncepcji na spędzenie wolnego czasu na pewno Ci nie zabraknie.

 

Mężczyzna: W tym roku za sprawą planety Jowisz znajdującej się w Twoim znaku wiele rzeczy będzie obracało się w sferze materii. Ważne jest, aby nie tłumić emocji i zajmować się nimi na bieżąco. Kwestię zajmowania się twoimi finansami możesz również powierzyć specjalistom posiadającym w tej dziedzinie doświadczenie. Jeśli prowadzisz własną firmę, która ciągle się rozwija, skorzystaj z usług firmy zewnętrznej, czyli biura podatkowego, albo zatrudnienia na pełny etat księgowej, która będzie u ciebie na stałe pracowała.

Czytaj więcej: Wodnik

Ryby

Nadchodzący rok dla Ryb – żywiołu Wody

 

Czytaj więcej: RybyKobieta: Niekorzystny układ planet tego roku przyniesie ze sobą same zmartwienia. Mocno dajesz sobie radę z trudnościami, chociaż często sprawiasz wrażenie słabej i bezradnej. Niekorzystne aspekty Merkurego i Saturna w twoim znaku, może odebrać ci siły i motywację. Nie pozwól, by ktoś zniechęcił cię i odwiódł od realizacji planów.

 

Mężczyzna: W tym roku tylko niektóre osoby spod znaku Ryb mogą prowadzić sprawy sądowe, administracyjne, urzędowe. Wynik takich spraw będzie korzystny dla ciebie, gdy Słońce przebywać będzie w Twoim znaku. Wykorzystaj ten czas na sprawy najtrudniejsze, które odkładałeś na dalszy termin.

Czytaj więcej: Ryby
Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]