Mężczyzna Koziorożec

Symbol mężczyznaMężczyźni, którzy urodzili się pod znakiem Koziorożca są bardzo praktyczni. Umieją stosownie ustawić się w życiu, ambitnie kierują swoim interesem, uparcie dążą do celu. Z pasją potrafi pokonywać piętrzące się na jego drodze trudności. Mają skłonność do skąpstwa. Jest bardzo prawdopodobne, że gdy mężczyzna Koziorożec osiągnie odpowiedni materialny status będzie miał tę przywarę. Jego introwertyczne zachowania powodują, że ma bardzo bogate życie wewnętrzne.

W sytuacjach łóżkowych panowie - Koziorożce są opanowani, nie pozwalają sobie na odrobinę szaleństwa. Dopiero w wieku dojrzałym są w stanie eksperymentować. Ma jednak duże seksualne zdolności. Nie wodzi kobiet na pokuszenie, stara się być racjonalny. Nie ulega łatwo pokusom. Dopiero w wieku dojrzałym próbuje nadrobić stracone wg niego lata. To wśród Koziorożców często spotyka się 50-letnich mężczyzn, którzy wiążą się z dwudziestolatkami.

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]