Mężczyzna Lew

Symbol mężczyznaMężczyźni spod znaku Lwa są najczęściej odważni, śmiali w zawieraniu nowych znajomości, bardzo towarzyscy. Gdy ponosi ich pycha, są często nieznośni. Mężczyźni - Lwy są wierni w miłości i małżeństwie ale jednocześnie bardzo kochliwi. Zawierają przyjaźnie na śmierć i życie. Dla swojej wybranki jest w stanie zrobić bardzo dużo. Lubi adorować. Gdy kobieta staje się centralnym punktem jego zainteresowań lepiej nie odrzucać jego zalotów. Lew tego nigdy nie zapomni.

Prawdziwy salonowiec. Lubi brylować w towarzystwie, być obiektem zainteresowania wszystkich wokół. Uwielbia opowiadać. Być w towarzystwie Lwa i nie usłyszeć interesującej historii? Nie, to niemożliwe. Lew ma zawsze w zanadrzu jakąś opowiastkę, którą w interesujący sposób sprzeda. W sprawach finansowych jest niezwykle szczodry. Ma gest, którym potrafi zjednywać do siebie ludzi,

Lwa nie omija nigdy szczęście, jest w stanie wyjść obronną ręką z najbardziej niebezpiecznych sytuacji.

W małżeńskim związku ma skłonności do terroryzowania rodziny. Bywa uparci i egoistyczny. Życie z nim może być dosyć trudne, chyba, że ta druga osoba zrezygnuje dla niego ze swego indywidualizmu. Lubi dominować, nie cierpi, gdy ktoś mu się przeciwstawia.

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]