Kobieta Skorpion

Symbol kobietaKobiety spod znaku Skorpiona lubią kokietować mężczyzn. Emanuje z nich tajemniczość i namiętność. Niekoniecznie bywają Często są niekonsekwentne, potrafią zwodzić, mylić tropy. Lubią luksusy i wygodne życie.

Ma zamiłowanie do ciągłych poszukiwań, przez to często pracuje w zawodach naukowych. Jest bardzo ambitna. Lubi zadania w których może się sprawdzić.

Źle znosi porażki i krytykę. W życiu zawodowym często dąży po trupach do celu, nie zważając na żadne przeszkody. Zakochuje się w mężczyznach, którzy są tak, jak ona, niezwykle ambitni i chcący osiągnąć sukces. Tak jak Skorpion mężczyzna jest niezwykle zazdrosna i zaborcza. Jest to często przyczyną silnych kryzysów w związku. Niezwykle silne dla niej są potrzeby seksualne. Nie boi się z nimi wyjść poza obręb tabu.

Kobiety spod znaku Skorpiona lubią kokietować mężczyzn. Emanuje z nich tajemniczość i namiętność. Niekoniecznie bywają piękne.  Często są niekonsekwentne, potrafią zwodzić, mylić tropy. Lubią luksusy i wygodne życie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]
Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]