Mężczyzna Skorpion - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Skorpion to mężczyzna bardzo namiętny, dla którego seks jest esencją życia. Zawsze postawi na swoim, potrafi innych przekonać do swoich wizji, do swojego zdania, jego silna osobowość potrafi zdominować partnera. W życiu szuka partnerki z którą łączą go zainteresowania i miłość do seksu. Jeśli jego partnerka nie podziela jego zainteresowania seksem to nie będzie miał oporów przed skokiem w bok. Gdy jednak jest w stałym związku to można być pewnym, że będzie niezwykle opiekuńczym i oddanym mężczyzną. Nienawidzi kłamstwa, gdy ktoś go zrani lub zdradzi nigdy nie wybaczy doznanych krzywd.

W łóżku pan Skorpion nie boi się eksperymentów, ba on żyje nimi, szuka nowych wyzwań. Sztuka Kamasutry ma dla niego wiele odmian z której na pewno nie zrezygnuje do późnej starości.Jest znakomitym praktykiem ale i teoretykiem, z niejednego pieca pan Skorpion chleb jadl alei też wcześniej  znakomicie się do tego przygotował.

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]