Mężczyzna Wodnik

Symbol mężczyznaMężczyzna – Wodnik przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu. Jest otwarty i towarzyski, przez co przyciąga przeciwną płeć. Bywa łagodny i dobrotliwy. Rzadko się angażuje emocjonalnie, ale chce zaprzyjaźnić się z ukochaną osobą. Trzeba pamiętać, że nie można mu ograniczać wolności, Wodniki potrzebują swojej przestrzeni życiowej, by móc realizować własne zamierzenia.

Wodnik – mężczyzna najlepiej czuje się z osobą, która docenia jego pomysłowe, nowatorskie idee. Kobiety, które chcą tradycyjnego modelu w związku powinny rozejrzeć się wśród innych znaków Zodiaku. Wodnik nienawidzi konwenansów. Często są wynalazcami, interesują się nauką. Wodniki są znane z tego, że często rozmawiają o sensie życia i o Bogu, dochodzą przy tym do samodzielnych wniosków.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]
Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]