Witamy w świecie horoskopów

Świat horoskopów to skarbnica wiedzy przygotowana specjalnie dla Ciebie. Najlepsi specjaliści od horoskopów przygotowali pełne opracowanie wiedzy, którą Wam niniejszą stroną bezpłatnie udostępniamy. Znajdziecie u nas wiele różnych horoskopów: klasyczny, celtycki, chiński, chiński - miłosny, cygański, galicyjski, japoński, kwiatowy, horoskop Majów, marokański, ptasi oraz rzymski. Jak widzisz zebraliśmy dla Ciebie bardzo duży zakres wiedzy. Dowiesz się kim jesteś, jakie masz cechy charakteru, jakie planety mają wpływ na Twoje życie. Sprawdź jakie inne symbole są związane z Tobą, Twoim znakiem zodiaku, jaki kamień szlachetny jest dla Ciebie najbliższy, w jakim dniu tygodnia powinieneś podejmować ważne decyzje.

 

Horoskop codzienny

Sprawdź swój indywidualny dzisiejszy horoskop.Wyślij SMS o treści:

ZD1.Data urodzenia pod numer 72 898

Horoskop indywidualny

Zapytaj naszego Astrologa o Twój indywidualny horoskop.Wyślij SMS o treści:

GREGOR.Data urodzenia pod numer 72 898

 

Jasnowidz - Ammala

Doradca życiowy, Jasnowidzenie

Zadzwoń:
tel. stacj.708-770-849
tel. kom.708-770-849

Wyślij SMS o treści:
GKRA.Twoje pytanie
pod numer 7257

Tarocistka EUZEBIA

Tarot

Zadzwoń:
tel. stacj.708 777 450
tel. kom.*74 11 25

Wyślij SMS o treści:
ZEBIA.Twoje pytanie
pod numer 72 023

 

Runistka - AKIMA

Runy, Karty Anielskie

Zadzwoń:
tel. stacj.700-788-028
tel. kom.*740 98 28

Wyślij SMS o treści:
SH>AK.Twoje pytanie
pod numer 7235

 

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego oraz z telefonu komórkowego wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT). Koszt wysłania SMS wynosi 2zł netto (2,46 z VAT).

Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę, dowiedzieć się jak rozwiązać konkretny problem lub poprostu podzielić się swoimi troskami z osobą uduchowioną - znajdziesz na tej stronie kontakty do wróżek i wróżbitów, którzy pomogą Ci. Wiemy, że rozmowa z wróżką na telefon czasami jest krępująca, dlatego jeżeli chcesz możesz skontaktować się z ezoterykiem za pomocą sms'ów. Oczywiście zarówno podczas rozmowy przez telefon jak i za pomocą sms'ów masz zapewnioną całkowitą dyskrecję.