Witamy w świecie horoskopów

Świat horoskopów to skarbnica wiedzy przygotowana specjalnie dla Ciebie. Najlepsi specjaliści od horoskopów przygotowali pełne opracowanie wiedzy, którą Wam niniejszą stroną bezpłatnie udostępniamy. Znajdziecie u nas wiele różnych horoskopów: klasyczny, celtycki, chiński, chiński - miłosny, cygański, galicyjski, japoński, kwiatowy, horoskop Majów, marokański, ptasi oraz rzymski. Jak widzisz zebraliśmy dla Ciebie bardzo duży zakres wiedzy. Dowiesz się kim jesteś, jakie masz cechy charakteru, jakie planety mają wpływ na Twoje życie. Sprawdź jakie inne symbole są związane z Tobą, Twoim znakiem zodiaku, jaki kamień szlachetny jest dla Ciebie najbliższy, w jakim dniu tygodnia powinieneś podejmować ważne decyzje. Poniżej przedstawiamy aktualne numery telefonów do wróżek.

 

Jasnowidz - Ammala

Jasnowidzenie, Doradca życiowy

Zadzwoń:
tel. 708-677-074

Wyślij SMS o treści:
W24.AMMALA. Twoje pytanie pod numer 7336

 

Tarocistka EUZEBIA

Tarot

Zadzwoń:
tel. 708 770 501

Wyślij SMS o treści:
W24.EUZEBIA. Twoje pytanie pod numer 7336

 

 

Koszt połączenia z tel. stacjonarnego oraz z telefonu komórkowego wynosi 4 zł netto (4,92 z VAT). Koszt wysłania SMS wynosi 3zł netto (3,69 z VAT).

 

Jeżeli chcesz pogłębić wiedzę, dowiedzieć się jak rozwiązać konkretny problem lub poprostu podzielić się swoimi troskami z osobą uduchowioną - znajdziesz na tej stronie kontakty do wróżek i wróżbitów, którzy pomogą Ci. Wiemy, że rozmowa z wróżką na telefon czasami jest krępująca, dlatego jeżeli chcesz możesz skontaktować się z ezoterykiem za pomocą sms'ów. Oczywiście zarówno podczas rozmowy przez telefon jak i za pomocą sms'ów masz zapewnioną całkowitą dyskrecję.