Kobieta Bawół - horoskop miłosny

bawółKobieta Bawół to typowa konserwatystka, nie lubi życiowych zmian, ba boi się ich wręcz. Ceni spokók i stabilność. W związku jest wierna, szuka więc mężczyzny, który zapewni jej również poczucie stabilności i który sam będzie wierny. Kobieta Bawół nie uzewnętrznia swoich uczuć, raczej jest powściągliwa w zachowaniu, choć jako kochanka bywa namiętna. Trudno jej jednak przychodzi rozmowa na „te” tematy, nie potrafi mówić o uczuciach, tym większe ma kłopoty, by mówić o potrzebach seksualnych. Nie znosi przedmiotowego traktowania, musi czuć się kochana, by czuć się bezpiecznie.  Jednorazowe przygody nie są dla niej.

Kobieta Bawół to osoba, dla której ważne jest „mieć”, ma ogromną potrzebę posiadania. Od mężczyzny oczekuje więc, by zapewnił jej życie w  dobrobycie. Jeśli jest w stanie tę potrzebę zapewnić to Kobieta Bawół odda mu całą siebie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]