Mężczyzna Bawół - horoskop miłosny

bawółMężczyzna Bawół to osoba bardzo skryta, nieśmiała, niepotrafiąca mówić o swoich uczuciach. Trzeba go najpierw poznać, by dostrzec, że to mężczyzna niezwykle interesujący, który potrafi zaangażować się w związek. Potrzebuje jednak sporo czasu, by móc przezwyciężyć swoje kompleksy. Mężczyzna Bawół to na pewno nie jest bóg flirtu, ale w sypialni instynktownie potrafi odkryć gwałtowną stronę swojej natury.

To prawdziwy monogamista. Nie musi w swoim życiu mieć niezliczonej liczby kochanek, by czuć się osobą spełnioną. Bawół potrzebuje miłości i sam potrafi ją dać. Musi jednak czuć braterstwo dusz. Na pewno jego partnerka może być pewna, że będzie jej wierny. Ma jednak skłonność, by traktować ją jako swoją własność. W łóżku nie jest facetem zbyt fantazyjnym, nie potrafi do końca się otworzyć, boi się kobiet szukających nowości, odrzuca zachowania perwersyjne. Nigdy nie zaakceptuje na swoją partnerkę kobiety, która ma skłonności do flirtu.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]