Kobieta Kogut - horoskop miłosny

małpaKobieta Kogut nie uznaje kompromisów, dla niej białe jest białe a czarne czarne, nie uznaje szarości. Tłumacząc tę zasadę na język uczuć: miłość jest albo jej nie ma. I tyle! Jeśli jej nie ma to nawet nie staraj się próbować, to bezcelowe. Tak samo jest w łóżku. Kobieta Kogut nie uznaje letnich zachowań, jeśli się kochamy to na całego, jeśli nie to nie. A w łóżku wieczna wojna, pełna pasji i namiętności.

 

Życie z nią może być trudne, jej wojownicza natura daje o sobie znać w każdej chwili. Przez swą szczerość potrafi zepsuć niejeden związek. Kobieta Kogut nie ma oporów przed nadmierną krytyką,  w wyjątkowo łatwy sposób wytyka też innym popełnione błędy. By z nią wytrzymać trzeba być wyjątkowo mocno odbornym na krytykę. Na jej plus przemawia jednak, że jest osobą bardzo lojalną i wierną, szczególnie jeśli na kimś jej zależy.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]