Kobieta Koń - horoskop miłosny

końKobieta Koń uwielbia towarzyskie spotkania i wszelakiego rodzaju przyjęcia, zawsze gotowa na dobrą zabawę. Do tego to osoba niezwykle temperamentna,  pełna entuzjazmu i niezwykle spontaniczna. Bywa duszą towarzystwa, nie ma żadnego kłopotu z nawiązywaniem znajomości, lubiąca ludzi i vice versa. Inni łakną jej towarzystwa i dobrze się w nim czują. Nic dziwnego, jej ogromne poczucie humoru przyciąga innych.

Kobieta Koń niezwykle szybko i łatwo się zakochuje. Popada przez to w różne kłopoty, gdyż jej wyobrażenie jest zupełnie inne niż rzeczywistość. Przyciąga do siebie mężczyzn nieodpowiedzialnych, dopiero z wiekiem uczy się odróżniać ziarno od plew. W łóżku jest pełna energii, nie jest pruderyjna, lubi eksperymentować. Jej partner powinien mieć ogromną dozę wyobraźni i poczucia humoru. Kobieta Koń nie lubi bowiem mężczyzn nudnych i ponurych samotników.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]