Mężczyzna Koń - horoskop miłosny

końMężczyzna Koń to niezwykle otwarty na nowe doznania partner, który z łatwością się zakochuje, wybucha jak piękny fajerwerk na ciemnym niebie, by po chwili zgasnąć. Bardzo często się zakochuje, niezwykle łatwo traci głowę na nowe miłostki. Jego związki są liczne, aczkolwiek niestety nieudane. Zbyt łatwo poddaje się bowiem emocjom, i potem orientuje się dopiero, że związek w który się wplątał nie ma szans na powodzenie. Bywa jednak, że jest już wtedy za późno na odwrócenie sytuacji.

Mężczyzna Koń, gdy jest zakochany to jest wulkanem energii, daje z siebie wszystko, jest doskonałym, namiętnym, romantycznym  kochankiem, uwielbiającym eksperymenty. Gdy jednak miłość przestaje go uskrzydlać to ogarnia go apatia. Szuka wtedy nowych wyzwań (czytaj: nowej partnerki). Wtedy znów odzyskuje wigor. W życiu jest prawdziwym idealistą.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]