Kobieta Kot - horoskop miłosny

kotKobieta Kot nigdy nie przejmuje inicjatywy, ma naturę wyczekującą, musi mieć duże poczucie bezpieczeństwa, by otworzyć się przed kimś.W związku z tym na pewno nie można liczyć, że Kobieta Kot,  pierwsza zainicjuje znajomość, zaproponuje randkę czy za wszelką cenę będzie dążyła do skonsumowania związku. Na to nie powinniśmy liczyć. Jednakże będąc już z kimś jest w stanie zaoferować ogrom ciepła.  Nie może żyć sama, wtedy usycha, więdnie, cierpi. Jej partner nie powinien liczyć na to, że od razu wzniesie się z nią w kosmiczne przestrzenie wysokiego C, jednak gdy Kobieta Kot poczuje się bezpiecznie bywa namiętną, drapieżną kochanką.

W łóżku ważne są dla niej zewnętrzne bodźce – świece w sypialni, półmrok. Nie potrafi być spontaniczna.
Ważne dla niej jest bezpieczeństwo, to na pewno nie jest osoba, która pragnie przygód. Woli stabilizację od nieznanego. Jej partner może być pewien, że będzie mu wierna. Powinien zapewnić jej tylko spokój domowego ogniska.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]