Mężczyzna Kot - horoskop miłosny

kotMężczyzna Kot to prawdziwy  dżentelmen, niezwykle grzeczny, uprzejmy, cechują go dobre maniery. To prawdziwy hrabia wśród znaków horoskopu chińskiego. Fascynuje przez to płeć przeciwną, przyciąga do siebie zdystansowaniem do świata. Prawdziwa zagadkaq. Bije od niego pewien chłód, lecz w środku to prawdziwy, wrażliwy romantyk. Nigdy za wszelką cenę nie dąży do skonsumowania związku, musi poczuć najpierw, że to „ta, jedyna.” Wtedy daje z siebie naprawdę dużo. Na zewnątrz chłodny, w łóżku zmienia się radykalnie, staje się niezwykle namiętnym i gorącym kochankiem.

Musi czuć się jednak pewnie. W życiu wystrzega się kobiet hałaśliwych, robiących wiele szumu wokół siebie.
Zazwyczaj szybko się żeni, za wszelką cenę dąży do tego, by się ustatkować. W związku jest wierny. Pan Kot  nie jest jednak osobnikiem łatwym we współżyciu, bywa humorzasty, przez co do pasji potrafi doprowadzić drugą osobę.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]