Kobieta Koza - horoskop miłosny

owcaKobieta Koza na pierwszy rzut oka może wydawać się chłodna, zimna i niedostępna. Wynika to raczej nie z jej niechęci do ludzi tylko z pewnej nieśmiałości, która nie pozwala jej na odkrycie się przed innymi. Dopiero, gdy trafi na właściwego partnera Kobieta Koza otwiera się przed nim i pokazuje pełnię swojej złożoności. Od samego początku szuka partnera, który zagwarantuje jej stabilność, zarówno tę emocjonalną, jak i ekonomiczną. Ceni tradycyjny model rodziny i tradycyjne wartości, dobrze czuje się w cieple domowego ogniska.  W życiu najczęściej nie ma zbyt wielu partnerów.

 

Kobieta Koza w łóżku nie przepada za eksperymentami, od namiętności ceni bardziej romantyzm. Musi najpierw zaufać partnerowi, by się przed nim otworzyć. Ważniejsza dla niej jest duchowa więź niż seksualne podniety. Poszukuje partnera zdecydowanego, ceniącego rodzinną bliskość. Odrzuca od siebie mężczyzn niezdecydowanych, chwiejnych, nie potrafiących  poważnie patrzeć na świat.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]