Mężczyzna Koza - horoskop miłosny

owcaMężczyzna Koza ma w sobie potencjał na cudownego kochanka, jednak nim odkryje w sobie takie talenty często mijają lata. To mężczyzna bardzo nieśmiały i pełen obaw w kontaktach z kobietami. Lista jego kompleksów jest dosyć długa. Boi się kobiet atrakcyjnych fizycznie. Na pewno Mężczyzna Koza nie jest typowym uwodzicielem, woli powolne zbliżanie się do upatrzonej osoby, nawet jednak wtedy ma ogromne chwile zawahania. Dopiero jednak gdy się z kimś zwiąże odkrywa w sobie swój miłosny potencjał.

Jego partnerka powinna wykazać się dużą dozą cierpliwości. W zamian może jednak liczyć, że w końcu  rozwinie swoej skrzydła i stanie się wirtuozem w sztuce miłości.  Mężczyzna Koza będąć w związku jest niezwykle wierny, tego samego też oczekuje od swojej partnerki. Jest domatorem, choć nie można odmówić mu poczucia humoru. By stworzyć idealny związek powinien szukać partnerki zdecydowanej, wiedzącej czego chce.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]