Kobieta Małpa - horoskop miłosny

małpaKobieta Małpa to straszna flirciara, nie przepuści żadnej okazji, by puścić oko do płci przeciwnej. Zna dokładnie wszystkie słabości mężczyzn, potrafi je wykorzystywać do swoich celów. Nie potrafi biernie czekać w kącie. By zdobyć mężczyznę na którym jej zależy nie waha się użyć grubszych armat, z intrygami i wojną podjazdową włącznie. Kobieta Małpa uwiebia seks, doskonale potrafi budować napięcie w sypialni, nie stroni od niestandardowych sposobów zwrócenia na siebie uwagi mężczyzny, ma ogromną fantazję w tym temacie.  Jej erotyczna energia jest przeogromna.

Kobieta Małpa będąc w związku potrafi zdominować partnera. To kobieta „z charakterem”, nie lubi konwenansów i ograniczeń narzucanych przez innych ludzi.  Jednak, gdy jest zakochana stara się, by jej związek był udany. Mężczyzna powinien być jednak odporny na jej skłonność do flirtu,   gdyż co jakiś czas Kobieta Małpa musi sobie przypomnieć kilka swoich ulubionych trików.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]