Chiński horoskop miłosny

 

Szczęśliwa paraDlaczego tak jest, że gdy czasami spotykamy kogoś wiemy, że to na pewno jest miłość na całe życie, na przekór przeciwnościom, pomimo różnic w wykształceniu i wychowaniu oraz innemu spojrzeniu na świat. Innym zaś razem natykamy się na swojej drodze osobę z którą pozornie łączy nas wszystko: zainteresowania, wykształcenie, podobny status materialny. I mimo tego od razu wiadomo, że „z tej mąki nie będzie chleba”, „że tu miłość „nie zaiskrzy”
Co decyduje o tym? Czy jest jakiś powód, że nasze ścieżki przecinając się nie łączą a innym razem odwrotnie?

Horoskop chiński miłosny znany od kilku tysięcy lat stara się dać odpowiedź na pytanie czy mamy szansę na stworzenie stałego, stabilnego związku z osobą spod konkretnego znaku. Pomaga też w określeniu cech charakteru osób urodzonych w konkretnym roku chińskiego znaku zodiaku.

Są to oczywiście ramy ogólne, nie dające pełnej wiedzy, gdyż chcąc określić nasze dopasowanie do siebie potrzebne jest więcej informacji Jeśli chcecie mieć pewność, że Wasze ścieżki życiowe się przecinają zapraszamy do kontaktu z naszymi astrologami.

 

Jeżeli nie wiesz jakim jesteś znakiem wg horoskopu chińskiego sprawdź to tutaj: horoskop chiński.

 

Znaki chińskiego horoskopu miłosnego

 

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]