Kobieta Pies - horoskop miłosny

piesKobieta Pies to istota bardzo nieśmiała, czasami wręcz chorobliwie, co utrudnia jej zawieranie znajomości. Na pewno to nie jest osoba, która pójdzie do łóżka z mężczyzną po pierwszej randce, Kobieta Pies musi najpierw kogoś poznać, by zdecydować się na taki krok. Bardzo ważne dla niej są uczucia. W sypialni nie jest wymagająca. Ważne, by trafiła na odpowiedniego partnera, takiego, który pokaże jej ścieżkę prawdziwej miłości, wtedy ma szansę na udane życie erotyczne.

Jeśli jednak jej partner będzie egoistą, to może się okazać, że nigdy nie odkryje piękna i mocy związanej z udanym życiem seksualnym. Nie ma ochoty do zdrad, w życiu Kobieta Pies ceni wierność.  Ważna dla niej jest rodzina i życiowa stabilizacja, także ta materialna. Przeszkodą do szczęścia może być brak asertywnności.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]