Mężczyzna Pies - horoskop miłosny

piesMężczyzna Pies to typowy domator, ceni bardzo stabilizację. Nie lubi niespodzianek, sam zresztą ich też nie robi.nie należy się po nim spodziewać wyjątkowej fantazji. W życiu poszukuje kobiety opiekuńczej, ciepłej, ustabilizowanej i macierzyńsiej. Z ukosa będzie patrzył na kobiety kameleony, nie wiedzące czego w życiu chcą. Nie miewa zbyt wielu kochanek, flirt nie jest jego mocną stroną. W związku jest wierny, nie miewa też zbyt wielu romansów nawet, gdy jest singlem.

Jako kochanek jest wrażliwy, czuły ale brak mu polotu. Najważniejsze dla niego jest, by dać rozkosz swojej partnerce. Robi to jednak sprawdzonymi sposobami, stara się pamiętać to czym dał jej największą radość. Jego partnerka nie powinna liczyć na to, że będzie wulkanem energii i poszukiwał urozmaicenia w łóżku. Po co zmieniać coś, jeśli to działa – zdaje się mówić Mężczyzna Pies. Będąc kochanym odwzajemnia się tym samym, gustuje jednak w kobietach, tak jak on, lubiących zacisze domowego ogniska.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]