Kobieta Smok - horoskop miłosny

smokKobieta Smok wzbudza skrajne emocje, jedni ją uwielniają, inni nienawidzą. Co powoduje, że wzbudza aż tak wielkie kontrowersje? Jej niezwykła pewność siebie i poczucie własnej wartości. Dla jednych to bardzo pozytywne cechy, dla innych wręcz przeciwnie. Jedno, jest pewne – Kobieta Smok ma charakter. Jeśli ktoś jej się spodoba, to nie będzie czekała samotnie w kącie; sama przejmie inicjatywę i da znać jasno mężczyźnie, że mu się podoba.  W łóżku nie ma zahamowań, nie jest pruderyjna, lubi eksperymentować, wie czego pragnie, nie boi się tego wyrażać.Ma wybujałą fantazję erotyczną. Lgną do niej mężczyźni równie pewni siebie jak ona, więc seks daje jej dużą satysfakcję.

W życiu jest bardzo impulsywna, często egoistyczna, ważna jest dla niej niezależność, oczekuje, by jej partner dostosował się do niej. Jej pewność siebie powoduje, że nie ma problemu z mężczyznami, więc jeśli któryś z partnerów nie spełnia jej oczekiwań to długo po nim Kobieta Smok nie rozpacza.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]