Świnia

Szczegółowe informacje dotyczące znaku Świnia
Atrybut Opis
Osoby urodzone w latach 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019
Polarność Yin Yang Yin Yin
Żywioł woda
Szczęśliwa liczba 5
Pora roku zima
Klejnot szmaragd
Kolor krwisto czerwony, czarny
Cechy pozytywne prostota, towarzyskość, lojalność
Cechy negatywne naiwność, łatwowierność, materializm
Zgodność znaków horoskopu Kozioł (Owca), Kot (Królik)
Częściowa zgodność znaków horoskopu Bawół, Kogut, Szczur, Smok
Niezgodność znaków horoskopu Świnia, Pies, Wąż, tygrys, Koń, Małpa

ŚwiniaŚwinia to niezwykle pogodna i sympatyczna osoba, niezwykle niewinna, czasami trochę naiwna. Niezwykle szczera. Często staje się ofiarą ludzkiej brutalności, łatwo ją skrzywdzić, nigdy nie będzie trzymała jednak w sobie długo urazy. Ba, kiedy się nadarzy okazja będzie chętna do pomocy dla swojego prześladowcy. Z wielkim zrozumieniem podchodzi do ludzkich słabości, jest bardzo tolerancyjna.


Nie ma w niej ducha rywalizacji, choć ma uzdolnienia sportowe. Potrafi jednak poświęcić swój sukces dla innych, tylko po to, by nie było im...przykro. Świnia ma jednak skłonności do kłamstwa, nie wynika to z jej perfidii, robi to w samoobronie, czasami urojonej.


Świnie są bardzo inteligentne, przy tym bardzo elokwentne. Lubi być za to wysłuchana do końca, nie lubi, gdy jej się przerywa. Ma trudności z podejmowaniem decyzji, długo się waha. Lecz jeśli podejmie już decyzję za nic w świecie nikt nie jest w stanie jej odwieść od podjętej decyzji. Broniąc swojego zdania staje się wtedy bardzo twarda.


Świnia mimo swej dobroduszności nie ma zbyt wielu przyjaciół. Jeśli jednak kogoś zaakceptowała - to na całe życie i na najgorsze. Świnia ma za to skłonność do wpadania w tzw. „złe towarzystwo”, wynika to z jej dobroci, gdyż nie chce robić przykrości innym. Łatwo wpada przy tym w nałogi, lecz na szczęście też łatwo się z nich wydostaje.


Może odnieść sukces w każdym zawodzie. Nie mają jednak głowy do finansów, więc lepiej żeby nie zajmowała się sprawami handlowymi. Jej wrażliwość predysponuje ją raczej do zawodów artystycznych.


W miłości nie zawsze ma szczęście. Świnia potrafi kochać, lecz jej szczerość, dobroć połączone z niezdecydowaniem dają mieszankę, która nie daje szans na sukces. Dąży jednak do małżeństwa. Najlepiej jeśli zwiąże się z Kotem. Trzymać z dala powinna się od Węża, który w związku ja zniewoli i Smoka. Dobrym partnerem dla niej tez nie będzie Pies i Kozioł, którzy też mogą podporządkować ją sobie.

Znakiem ekwiwalentnym wg horoskopu klasycznego (zachodniego) jest skorpion .

Kobieta Świnia - horoskop miłosny

świniaKobieta Świnia to dziecko szczęścia, przy tym osoba bardzo naturalna i prostolinijna. Emanuje radością życia, jest pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Ma duże powodzenie u mężczyzn, sama jest niezwykle zmysłowa. W życiu udaje jej się realizować wszystkie zamierzenia, także te dotyczące mężczyzn. Kobieta Świnia lubi fizyczną bliskość, potrafi delektować się seksem, nie ma w niej niepotrzebnych zahamowań, lubi eksperymenty w łóżku, jednak stroni od perwersji. Cieszy się seksem do późnej starości.

Czytaj więcej: Kobieta Świnia - horoskop miłosny

Mężczyzna Świnia - horoskop miłosny

świniaMężczyzna Świnia to prawdziwy szczęściarz, urodzony w czepku jegomość, który potrafi zadbać o siebie, jak i najbliższych. Potrafi czerpać z życia pełnymi garściami, lubi wszystko to co sprawia mu dużą przyjemność. Jego dobre nastawienie do świata wpływa też na innych. Mężczyzna Świnia nie lubi się ograniczać. Zachowuje jednak przy tym dozę rozsądku. Życie seksualne jest dla niego bardzo ważne, w większości przypadków wybiera sobie też partnerkę, która lubi miłosne igraszki.

Czytaj więcej: Mężczyzna Świnia - horoskop miłosny

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]