Kobieta Świnia - horoskop miłosny

świniaKobieta Świnia to dziecko szczęścia, przy tym osoba bardzo naturalna i prostolinijna. Emanuje radością życia, jest pozytywnie nastawiona do ludzi i świata. Ma duże powodzenie u mężczyzn, sama jest niezwykle zmysłowa. W życiu udaje jej się realizować wszystkie zamierzenia, także te dotyczące mężczyzn. Kobieta Świnia lubi fizyczną bliskość, potrafi delektować się seksem, nie ma w niej niepotrzebnych zahamowań, lubi eksperymenty w łóżku, jednak stroni od perwersji. Cieszy się seksem do późnej starości.

Będąc w związku potrafi stworzyć otwarty, ciepły dom. Raczej stroni od kłótni, wszystkie nieporozumienia stara się rozwiązywać rozmową i wrodzoną dyplomacją. Kobieta Świnia nie nawidzi nieszczerości, unika krętactwa i krętaczy. Dzięki wrodzonemu „szóstemu zmysłowi” udaje jej się unikać ich zresztą na swej drodze.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]