Mężczyzna Szczur - horoskop miłosny

szczurMężczyzna Szczur to wulkan energii, żywiący się seksem i seksualną energią, prowadzi on niezwykle burzliwe życie seksualne. Łatwo się zakochuje, ale też i odkochuje, stąd przez całe życie miewa wiele kochanek. Jest znawcą kobiecej psychiki, wie, czego kobieta potrzebuje, potrafi uwodzić. Kobiety doceniają jego zaangażowanie, gdyż to mężczyzna bardzo pomysłowy i otwarty na wszelkie nowe doznania, także te seksualne. Na pewno nie jest pruderyjny. Mężczyzna Szczur potrafi dużo z siebie dawać, ale nie ma też kłopotów, by brać. Lubi wszelkie życiowe przyjemności. Nie znosi pruderii w łóżku.

Jeśli zostanie usidlony, to można być pewnym, że nie zrezygnuje ze swojej swobody. Mężczyzna Szczur to człowiek, który ceni niezależność i potrzebuje swobody. Jest niezwykle kochliwy i przydarzają mu się zdrady, ale nie przywiązuje do nich większej wartości. Najlepsza partnerka dla niego to taka, która potrafi docenić jego indywidualizm.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]