Tygrys

Szczegółowe informacje dotyczące znaku Tygrys
Atrybut Opis
Osoby urodzone w latach 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022
Polarność Yin Yang Yang Yang
Żywioł drewno
Szczęśliwa liczba 7
Pora roku zima
Klejnot perła
Kolor niebieski (jasny)
Cechy pozytywne nieprzewidywalność, kolor, pasja
Cechy negatywne brak cierpliwości, porywczość, samolubność
Zgodność znaków horoskopu Koń, Pies
Częściowa zgodność znaków horoskopu Smok, Tygrys, Kozioł (Owca), Świnia, Szczur
Niezgodność znaków horoskopu Wąż, Kogut, Małpa, Kot (Królik), Bawół

TygrysTygrys jest drapieżny i nieokiełznany, z tą samą dziką siła kocha, jak i nienawidzi. Jest niezwykle odważny. Nigdy nie zastanawia się długo, bez wahania rzuca gwałtownie się do przodu i dobrze na tym wychodzi. Nie obawia się trudności, potrafi walczyć, jeśli jest potrzeba także nie waha użyć się pięści, zresztą jest w stanie posłużyć się każdą dostępną metodą byle była skuteczna. Tygrys jest niezwykle pewny siebie, nie znajdziemy wśród Tygrysów osób chwiejnych i niezdecydowanych.


Tygrys jest niezwykle ambitny, pobudza otoczenie do działania i bywa dla nich natchnieniem. To urodzony przywódca, często buntownik i rewolucjonista. Uwielbia być w centrum zainteresowania. Jego przywódcze talenty ujawniają się już od najmłodszych lat. Już w szkole bywa prowodyrem szkolnych awantur, ucieczek i najbardziej zwariowanych pomysłów. Tygrys sam niechętnie się podporządkowuje, szanuje polecenia szefów tylko wówczas, gdy bezapelacyjnie uzna ich słuszność.


Niestety nie ma łatwego charakteru, jest niezwykle gwałtowny, z byle powodu wpada w furię, nie ma oporów, by mówić to co myśli. Swoich przeciwników potrafi bez wahania zniszczyć. Zdecydowanie lepiej się z nim zaprzyjaźnić niż być jego wrogiem Jako przyjaciel jest bowiem lojalny i oddany. Tygrys jest w swych zachowaniach bardzo drażliwy i nieufny, nigdy nie zapomina doznanych krzywd. Jest egoistą. Mimo tak trudnego charakteru łatwo zdobywa sojuszników, być może dlatego, że fascynuje innych, nie sposób wobec niego przejść obojętnie.


Tak, jak i w innych dziedzinach życia też i w miłości jest bardzo drapieżny. Ma niezwykle gorące serce, potrafi kochać niezwykle namiętnie. Jeśli założy rodzinę potrafi dla niej zrezygnować ze swojego egoizmu. Oczywiście, nie na zawsze. Najlepszym partnerem dla Tygrysa jest Koń, Smok i Pies. Nie powinien wiązać się z Małpą, która jest dla niego groźnym przeciwnikiem.

Znakiem ekwiwalentnym wg horoskopu klasycznego (zachodniego) jest wodnik .

Mężczyzna Tygrys - horoskop miłosny

tygrysMężczyzna Tygrys to wspaniały kochanek, niezwykle żarliwy, namiętny, pełen pasji. Seks jest dla niego ważny. Tak jak prawdziwy tygrys lubi polować. Gdy upatrzy sobie jakąś zdobycz na pewno postawi na swoim. Żadna kobieta nie będzie w stanie oprzeć się jego magnetyzmowi. Jego urok osobisty jest tak silny, że łatwo w jego ręce wpadają kolejne kobiety. Trzeba jednak pamiętać, że Tygrys gustuje  tylko w najlepszych kąskach. Nie cierp on jednak sztuczności, udawanych póz i kobiecych gierek. Lubi sytuacje jasne.

Czytaj więcej: Mężczyzna Tygrys - horoskop miłosny

Kobieta Tygrys - horoskop miłosny

tygrysKobieta Tygrys to... prawdziwa tygrysica, zmysłowa, namiętna, pełna seksapilu, nie stroniąca od seksu. Emanuje z niej nieokreślony urok, który przyciąga do niej mężczyzn. Sama zresztą nie stroni od płci przeciwnej, Kobieta Tygrys lubi stan zakochania. W łóżku jest bardzo spontaniczna, potrafi improwizować a przy tym jest niezwykle romantyczna. Nic dziwnego, że wokół niej kręci się zawsze grono adoratorów. Kobieta Tygrys nie lubi rutyny i standardowych, łtwych do przewidzenia zachowań, wciąż potrzebuje nowych wrażeń. Jest pewna siebie.

Czytaj więcej: Kobieta Tygrys - horoskop miłosny

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]