Kobieta Tygrys - horoskop miłosny

tygrysKobieta Tygrys to... prawdziwa tygrysica, zmysłowa, namiętna, pełna seksapilu, nie stroniąca od seksu. Emanuje z niej nieokreślony urok, który przyciąga do niej mężczyzn. Sama zresztą nie stroni od płci przeciwnej, Kobieta Tygrys lubi stan zakochania. W łóżku jest bardzo spontaniczna, potrafi improwizować a przy tym jest niezwykle romantyczna. Nic dziwnego, że wokół niej kręci się zawsze grono adoratorów. Kobieta Tygrys nie lubi rutyny i standardowych, łtwych do przewidzenia zachowań, wciąż potrzebuje nowych wrażeń. Jest pewna siebie.

To osoba, która nigdy nie idzie na kompromisy, życie w związku z nią może być więc nieco trudne. Jej partner powinien uzbroić się w nutę cierpliwości, gdyż ktoś kto jest w związku z Kobietą Tygrysem musi liczyć się na częste konfrontacje. Jej partner powinien dawać jej poczucie swobody.  Na pewno Tygrysica nie wytrzyma długo z zazdrośnikiem.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]