Mężczyzna Tygrys - horoskop miłosny

tygrysMężczyzna Tygrys to wspaniały kochanek, niezwykle żarliwy, namiętny, pełen pasji. Seks jest dla niego ważny. Tak jak prawdziwy tygrys lubi polować. Gdy upatrzy sobie jakąś zdobycz na pewno postawi na swoim. Żadna kobieta nie będzie w stanie oprzeć się jego magnetyzmowi. Jego urok osobisty jest tak silny, że łatwo w jego ręce wpadają kolejne kobiety. Trzeba jednak pamiętać, że Tygrys gustuje  tylko w najlepszych kąskach. Nie cierp on jednak sztuczności, udawanych póz i kobiecych gierek. Lubi sytuacje jasne.

Jeśli kobiecie uda się go usidlić to może być pewna, że życie z Mężczyzną Tygrysem na pewno nie będzie nudne. Powinna jednak pamiętać, że trzeba zapewnić mu pewną dozę niezależności, inaczej będzie się w czterech ścianach miotał jak... tygrys w klatce. Kobieta powinna pamiętać, że Mężczyzna Tygrys uwielbia polować i dobrze, by było, gdyby zachęcała go do tego. Najlepiej, by sama przez cały czas była łakomym kąskiem.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]