Kobieta Wąż - horoskop miłosny

wążKobieta Wąż ma w sobie nutkę tajemnicy, którą trzeba, ba chce się odkryć. Kobieta Wąż zachęca do tego... nic nie robiąc. Przyciąga samą sobą, nie strojąc się w piórka, nie kusi, nie zachęca a mężczyźni nie potrafią oprzeć się jej urokowi. To jednak ona decyduje z kim zawrze znajomość, Kobieta Wąż jest niezwykle wybredna. Mężczyźni bez polotu i taktu, gruboskórni nie ma ją u niej szans – kasuje ich od razu swym przenikliwym wzrokiem.

Będąc w związku bywa równie tajemnicza, co zmysłowa. Nigdy nie odkrywa się do końca przed partnerem, choć na pewno nie sposób z nią się nudzić, lubi łóżkowe igraszki, ma też duże poczucie humoru. Nie boi się okazywać uczuć, swojemu partnerowi daje dużo ciepła. W związku jest jednak niezwykle zaborcza, drzemią w niej też ogromne pokłady zazdrości, oczekuje od partnera przywiązania i wierności, choć sama jest dla niego nigdy nierozwiązaną zagadką.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]