Mężczyzna Wąż - horoskop miłosny

wążMężczyzna Wąż to ktoś kto roztacza wokół siebie niezwykłą atmosferę. Przyciąga tą aurą do siebie kobiety, hipnotyzując je. Ma w sobie coś z dobrego psychologa, wie w którą strunę uderzyć, by przyciągnąć do siebie płeć przeciwną, jest świetnym obserwatorem, wyciąga też wnioski ze swoich porażek. Nie ma problemu z zawarciem znajomości. Mężczyzna Wąż to niezwykle inteligentny, z dużym poczuciem humoru zdobywca kobiecych serc. Nigdy nie otwiera się do końca, zostawia wokół siebie nutę niedopowiedzeń przez co jeszcze bardziej przyciąga do siebie kobiety. W łóżku ma niezmordowany apetyt, nie ma w nim pruderii, ma dużą wyobraźnię. Lubi zaskakiwać pomysłami. Lubi w życiu zmiany, stąd powinien wiązać się z kobietą o silnej osobowości, z taką, która nie pozwoli by się  w związku nudził.

Pan Wąż  gdy jest w związku bywa niezwykle zazdrosny, nigdy nie wybaczy zdrady, choć sam ma kłopoty z dochowaniem wierności. Cóż, aura, którą wokół siebie roztacza powoduje, że zawsze wokół niego kręci się sznur chętnych kobiet czekających aż zwróci na nie uwagę. A Pan Wąż korzysta z takich okazji...

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]