Jedynka

JedynkaOpiekuńczą gwiazdę „Jedynek” jest Słońce. „Jedynki” mają wygórowane ambicje, wszelkimi sposobami dążą do osiągnięcia sukcesu. By osiągnąć zamierzone cele są w stanie wykorzystać przyjaźń, by osiągnąć własne korzyści. Ich ambicje utrudniają im współdziałanie w zespole. „Jedynki” mają tendencję do „bycia z przodu”, dowodzenia – mają wrodzone predyspozycje do rządzenia. Nie potrafią znajdować winy u siebie, jeśli coś im się nie powiedzie zrzucają odpowiedzialność za niepowodzenia na innych ludzi i na okoliczności zewnętrzne. Nie są w stanie się przyznać, że to one popełniły błąd lub że same czegoś nie dopilnowały.

 

Dopasowanie par mężczyzna - kobieta

Para z: Jedynka (1) Dwójka (2) Trójka (3) Czwórka (4) Piątka (5) Szóstka (6) Siódemka (7) Ósemka (8) Dziewiątka (9)
Kobieta Jedynka 8 6+ 6 9- 5- 7+ 5 6 9+
Mężczyzna Jedynka 8 9 7 5 7 8- 8+ 8 8

Wartości liczbowe odzwierciedlają dopasowanie w skali od 0 do 10 punktów.

Kobieta Jedynka

Najlepszym partnerem dla kobiety jedynki jest zdecydowanie mężczyzna dziewiątka. Duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma kobieta jedynka także z numerologiczną czwórką (ocena 9-) oraz Panem jedynką (ocena 8).

Mężczyzna Jedynka

Najlepszą partnerką dla mężczyzny jedynki jest kobieta 2. Bardzo duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma mężczyzna jedynka także z kobietą jedynką (ocena 8), szóstką (ocena 8-), siódemką (ocena 8+), ósemką (ocena 8) i dziewiątką (ocena 8).

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]