Trójka

TrójkaOpiekuńczą planetą „trójki” jest Jowisz. „Trójki” tak jak „dwójki”są towarzyskie i pogodne. Zależy Zależy im na dobrych układach z otoczeniem. Są elokwentne, odnoszą sukcesy jako mówcy. W pracy są raczej powierzchowne, nie potrafią i nie chcą wnikać głęboko w jakiś problem. Mają jednak zmysł obserwacji i potrafią wyciągać trafne wnioski. W życiu mają dużo szczęścia. Nawet jeśli spotykają je jakieś niepowodzenia nie przejmują się nimi. To je raczej mobilizuje do dalszego działania.

 

Dopasowanie miłosne par mężczyzna - kobieta

Para z: Jedynka (1) Dwójka (2) Trójka (3) Czwórka (4) Piątka (5) Szóstka (6) Siódemka (7) Ósemka (8) Dziewiątka (9)
Kobieta Trójka 7 5+ 5 8- 5 9 4+ 7- 7
Mężczyzna Trójka 6 6+ 5 8+ 8+ 7- 9+ 7- 6-

Wartości liczbowe odzwierciedlają dopasowanie w skali od 0 do 10 punktów.

Kobieta Trójka

Najlepszym partnerem dla kobiety trójki jest zdecydowanie mężczyzna szóstka (ocena 9). Duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma kobieta trójka także z numerologiczną czwórką (ocena 8-).

Mężczyzna Trójka

Najlepszą partnerką dla mężczyzny trójki jest kobieta siódemka (ocena 9+). Bardzo duże szanse na powodzenie w związku miłosnym ma mężczyzna trójka także z kobietą czwórką i piątką (ocena 8+).

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]