Aktualny

Zgodność znaków zodiaku

Zgodność znaków zodiaku

Zgodność znaków zodiaku coraz częściej jest brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o angażowaniu się w poważne związki. Warto zaczerpnąć porady doświadczonych profesjonalistów. Od tego, w jakim znaku zodiaku było Słońce w dniu Twoich urodzin, zależy całe dalsze życie.

HoroskopPoniżej sprawdzicie przykładowe relacje między osobami, które przyszły na świat w określonych przedziałach astrologicznych.

Pierwszym znakiem astrologicznym jest Baran. Waga i Lew dobrze z nim korelują, podobnie zresztą jak Strzelec. Ten ostatni podąży za Baranem nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach, co nie musi oznaczać, iż będą oni szczęśliwymi partnerami. Bardziej prawdopodobne, że osoby spod wspomnianych znaków zostaną wiernymi przyjaciółmi. W inny sposób dobrych relacji powinien szukać Byk. Koziorożec i Panna są bowiem zazwyczaj osobami, z którymi może znaleźć nić porozumienia.

Bliźnięta są przeważnie kompatybilne z Wagą, Rak ze Skorpionem, a Ryby z Rakiem. Zgodność znaków ma wpływ na udane życie rodzinne, relacje partnerskie, a nawet pracę zawodową. Odpowiednia korelacja pozwala uniknąć niewłaściwych decyzji, zapewniając harmonię i zrozumienie między ludźmi. Jednym z czynników, wpływających na dopasowanie, jest przynależność znaku do określonego żywiołu: wody, ognia, ziemi bądź powietrza. Wstępnej analizy możemy więc dokonać samodzielnie. Łatwo bowiem przewidzieć jak np. woda wpływa na ogień. Rozwinięcia tego rodzaju zależności potrafią dokonać zawodowi astrolodzy, od lat zajmujący się problematyką zgodności znaków zodiaku. Na tej podstawie udzielają porad życiowych, konstruowanych w oparciu o dziesiątki czynników.

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny

Horoskop miesięczny wykorzystuje wielowiekową tradycję i sporządzany jest na podstawie bieżącego układu ciał niebieskich. Astrologiczne przepowiednie mają potwierdzoną wartość. Korzystały z nich często wybitne postaci, wywierające wpływ na losy świata.

Horoskop Proponujemy interpretację i wykreślanie horoskopów na miesiąc z uwzględnieniem konkretnej sytuacji życiowej. Nie ograniczamy się do ogólnikowych stwierdzeń i prognoz, tworząc szczegółowy, indywidualny horoskop miesięczny dla każdego z Was. Bierzemy pod uwagę rozmieszczenie wszystkich planet i innych ciał w naszym Układzie Słonecznym oraz dokładną datę Twoich urodzin. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi odkryciami astronomicznymi, czerpiąc jednocześnie z ogromnego dorobku wielu kultur.

Horoskop na miesiąc tworzony jest od pięciu tysięcy lat. Pionierami w tej dziedzinie byli Hindusi oraz mieszkańcy Babilonii. Już wówczas do skrupulatnych obliczeń wykorzystywano ruchy gwiazd, miejsce oraz datę i godzinę narodzin osoby, dla której tworzono prognozę. Przez tysiące lat metody te udoskonalano. Połączenie tego bagażu doświadczeń z dzisiejszymi zdobyczami techniki, daje w pełni profesjonalny horoskop na miesiąc.

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień czerpie z wielkich tradycji i sporządzany jest na podstawie aktualnego ruchu ciał niebieskich. Nasze przepowiednie mają potwierdzoną wartość. Korzystają z nich niejednokrotnie znane osobistości ze świata sztuki, polityki i finansów. Oferujemy układanie oraz wyjaśnienia horoskopu tygodniowego, biorąc pod uwagę indywidualne położenie każdego z Was.

Gwarantujemy pełen profesjonalizm, konstruując dokładny, spersonalizowany horoskop na tydzień. Uwzględniamy rozmieszczenie planet i innych ciał niebieskich, a także dzień urodzin. Śledzimy ostatnie odkrycia astronomiczne, czerpiąc jednocześnie z wielkiej spuścizny starożytnych cywilizacji.

bliźniętaHoroskop tygodniowy ma tradycję, sięgającą kilku tysięcy lat przed naszą erą. Już wtedy dokładne prognozy potrafiły układać ludy zamieszkujące Indie oraz Babilonię. Do szczegółowych obliczeń wykorzystywano już wówczas ruchy gwiazd, miejsce oraz datę narodzin. W ciągu wielu wieków metody te udoskonalano. Połączenie takiego bagażu doświadczeń ze współczesnymi osiągnięciami nauki, daje niezwykle rzetelny horoskop na tydzień.

Horoskop codzienny

Horoskop codzienny

Przekonaj się jakie niespodzianki szykuje dla Ciebie los w nadchodzącym czasie i sprawdź profesjonalny, indywidualnie dopasowany horoskop dzienny. Wszak każdy moment może przynieść nieoczekiwane zmiany w uczuciach, pracy zawodowej czy naszych finansach. Bądź na to gotowy i wykorzystaj w pełni życiowe szanse. Horoskop codzienny tworzony jest przez doświadczonych zawodowców, którzy biorą pod uwagę wiele czynników.

Określając dzisiejszy horoskop, uwzględniamy datę Twoich urodzin, bieżący układ planet, imię i inne dane wpływające na szczegółową prognozę. Specjaliści z dziedziny astrologii od wielu lat z powodzeniem i satysfakcją tworzą aktualny horoskop, pomagając Ci mierzyć się z przeznaczeniem. Dzięki nam wyjdziesz szczęściu naprzeciw, omijając niebezpieczeństwa i złośliwości losu.

StrzelecHoroskop na dziś pomaga w układaniu dobrych relacji z partnerem, rodziną i przyjaciółmi. Każda chwila w życiu ma swoje znaczenie i wpływa na przyszłe sytuacje. Lekceważąc wskazówki zapisane w gwiazdach, nie mamy pełnej kontroli nad podejmowanymi decyzjami i narażamy siebie oraz bliskich na zagrożenia. Warto skorzystać z porad doświadczonych fachowców i przekonać się jak wielką moc ma astrologia. Zaufaj starożytnym tajnikom ezoterycznym, które doskonale korelują z najnowszymi odkryciami. Tworząc horoskop na dzisiaj, łączymy tysiącletnie tradycje ze współczesnymi osiągnięciami nauki.

Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Sprawdź swój horoskop miłosny i przekonaj się czy Wasz związek ma dłuższą perspektywę. Nieraz okazuje się, że przeżywamy jedynie zauroczenie, krótkotrwałą fascynację. Warto zastanowić się nad własną rolą i uniknąć błędów, które w przyszłości niosą czasem przykre konsekwencje. Z kolei wieloletnie relacje potrzebują niekiedy odświeżenia, zerwania z rutyną i odrobiny romantyzmu.

Horoskop miłosnyHoroskop partnerski bierze pod uwagę między innymi położenie względem siebie słońca, księżyca i planet. Dokładna prognoza zawiera ponadto Twoją datę i miejsce urodzenia oraz analogiczne dane Twojej drugiej połówki. W tym celu wykorzystujemy profesjonalne tablice astronomiczne. Prognozy układane przy pomocy kosmogramu pozwalają na podejmowanie właściwych decyzji w sferze uczuć.

Bogate tradycje astrologiczne łączymy ze współczesną nauką i najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie badań ciał niebieskich. Zespół doświadczonych prognostów pomógł już wielu osobom w budowaniu harmonijnych związków. Horoskop miłosny nie ogranicza się do zestawiania poszczególnych znaków zodiaku. Dokładna data urodzenia odnosi się bowiem do niepowtarzalnego układu planet. Dzięki temu możliwa jest szczegółowa analiza charakterologiczna, która pozwala na określenie charakteru relacji między partnerami.

Kobieta Wodnik - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Wodnik to osoba niezwykle spontaniczna, o dużym poczuciu humoru.Trudno się z nią nudzić, gdyż wielu przypadkach to dusza towarzystwa, z którą bardzo przyjemnie się konwersuje. Zresztą przyciąga do siebie ludzi o szerokich horyzontach. Nie lubi nudy, wciąż szuka nowych wyzwań, także jeśli chodzi o uczucia. Nie oczekuje w życiu szybkiej stabilizacji, zmienia często partnerów. Życie rodzinne to nie jest priorytet dla niej.

Czytaj więcej: Kobieta Wodnik - horoskop miłosny

Mężczyzna Wodnik - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Wodnik to prawdziwy flirciarz, lubiący podrywać kobiety, dobrze czujący się w ich towarzystwie. Tak jak kobieta spod tego znaku jest w nim ogromne umiłowanie wolności i niezależności. Nienawidzi rutyny, ma ogromną wyobraźnie, która czasami znosi go na manowce.
Bardzo ważne dla niego są sprawy seksu, mężczyzna Wodnik, nawet jeśli jest ogromnie zakochany wciąż myśli o zdradach i urozmaiceniu swego życia, trudno jest mu zrezygnować z trybu życia, który prowadził we wcześniejszym czasie.

Czytaj więcej: Mężczyzna Wodnik - horoskop miłosny

Kobieta Ryby - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Ryba to straszny nadwrażliwiec, bardzo łatwo ją urazić i zranić.Ma tendencje do gadulstwa. W życiu potrafi zadbać o siebie, szuka też takiego mężczyzny, który będzie w stanie zapewnić jej bezpieczeństwo. To nie jest osoba, którą da się szybko zauroczyć, pani Ryba potrzebuje czasu, by obdarzyć kogoś miłością.

Czytaj więcej: Kobieta Ryby - horoskop miłosny

Mężczyzna Ryby - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Ryba  to mężczyzna bardzo kapryśny i zmienny w nastrojach. Bardzo długo trwa nim się usamodzielni, zresztą niezbyt dobrze radzi sobie z obowiązkami, zwłaszcza z tymi domowymi. Dopiero postawiony przed ścianą jest w stanie wykrzesać z siebie głęboko ukryte pokłady energii i podołać przeciwnościom. Rzadko dotrzymuje obietnic, gdyż po prostu o nich... zapomina. Pan Ryba nie lubi nudy, potrzebuje wciąż nowych inspiracji, tak więc jego partnerka może mieć twardy orzech do zgryzienia.

Czytaj więcej: Mężczyzna Ryby - horoskop miłosny

Kobieta Baran - horoskop miłosny

Symbol kobietaKobieta Baran to prawdziwy wojownik, niezwykle namiętna, energiczna, mająca ochotę na miłość i łóżkowe zabawy. Nie ma oporów, by sama zdobywać mężczyzn, zwłaszcza, jeśli ktoś jej się spodoba, śmiało przystępuje do działania. Nie można wobec niej przejść obojętnie. Albo panią Baran się lubi, albo nienawidzi. Na pewno nie jest to osoba, która ginie w tłumie. Chce być wielbiona przez mężczyzn i zdobywana.

Czytaj więcej: Kobieta Baran - horoskop miłosny

Mężczyzna Baran - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaMężczyzna Baran to prawdziwy pan świata, nieobliczalny zdobywca, któremu wydaje się, że jest najważniejszy. Bywa gniewy, porywczy, uwielnia zdobywać kobiety. Prawdziwy mężczyzna, który wie jak uwieść kobietę. Lubi okazywać swoją dominację, może w ten sposób do siebie zrażać kobiety na których mu zależy. To prawdziwy uwodziciel, lubi flirt, łatwo ulega namiętnościom.

Czytaj więcej: Mężczyzna Baran - horoskop miłosny

Kobieta Byk - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Byk na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie kobiety niezwykle oziębłej, jest na zewnątrz spokojna i opanowana, może sprawiać też wrażenie despotycznej, jednak pod tym pancerzem kłębi się tysiące uczuć. Nie da się jednak ukryć, że pani Byk to niezwykle gospodarna i oszczędna osoba, zresztą szuka partnera, który zapewni jej życiową stabilizację. Bardzo ważne są dla niej sprawy materialne, mężczyzna musi zapewnić jej życie w dostatku i luksusach. Wtedy odwzajemnia się niewykłą wiernością i przywiązaniem.

Czytaj więcej: Kobieta Byk - horoskop miłosny

Mężczyzna Bliźnięta - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaMężczyzna Bliźniak to niepoprawny romantyk, pełen wdzięku mężczyzna, który przyciąga do siebie kobiety. Uwielbia uwodzić, nie ma oporów przed flirtowaniem i miłosną grą. Zna kobiecą psychikę, jak mało kto. Tak jak w przypadku kobiet spod tego znaku tak i w tym przypadku dobrze czuje się w towarzystwie kobiet inteligentnych i otwartych. Zawsze w głowie mu flirty, prowadzi buje życie towarzyskie i seksualne, i nawet jeśli zostanie usidlony to nawet wtedy ma skłonność do flirtowania, a co za tym idzie i zdrady. Nie znosi braku swobody i woli rozstać się niż tkwić w związku, który go dusi, przytłacza.

 

Czytaj więcej: Mężczyzna Bliźnięta - horoskop miłosny

Kobieta Rak - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Rak ma bardzo wrażliwą naturę, trzeba uważać, by jej nie zranić, gdyż bardzo mocno wszystko przeżywa. Bardzo poważnie podchodzi do spraw uczuć. Chce być zdobywana; i jeśli komuś uda zdobyć się tę twierdzę jest partnerką bardzo oddaną, dobrą żoną, opiekuńczą matką. Sama też oczekuje wierności w związku. Jeśli jednak nie znajdzie odpowiedniego partnera to woli zostać samotna niż wychodzić za mąż, za byle kogo. Musi kogoś kochać, by podjąć decyzję na całe życie.

Czytaj więcej: Kobieta Rak - horoskop miłosny

Mężczyzna Rak - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Rak to na pewno nie jest żaden wulkan emocji, jest mało wylewny, trudno odgadnąć jego emocje. Jeśli nie jest pewny uczuć z drugiej strony na pewno nie można liczyć na to, że pierwszy powie, że na kimś mu zależy. Uważa raczej, że to kobieta powinna go zdobywać niż na odwrót. Wynika to z jego nieśmiałości. W związku pan – Rak wykazuje się pewną szorstkością, choć nie można mu zarzucić, że się nie stara. Jest mężczyzną wiernym i oddanym, niezwykle opiekuńczym.

Czytaj więcej: Mężczyzna Rak - horoskop miłosny

Kobieta Lew - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Lew to osoba dla której ważne są pieniądze i zaszczyty. Nie zapomina przy tym o uczuciach. Dlatego, jeśli ktoś podbije jej serce będzie mu niezwykle oddana. Chcąc jednak je podbić trzeba nastawić się na walkę. Pani Lew na pewno nie wybierze na swojego partnera kogoś bez perspektyw, kogoś kim nie będzie mogła się pochwalić, lśnić jego blaskiem. Lubi luksusy i przepych. Sama jednak też jest ambitną osobą, dąży do doskonałości. Życie z nią może być trudne, gdyż nie dla niej są kompromisy i ugody. Nigdy nie zmienia zdania.

 

Czytaj więcej: Kobieta Lew - horoskop miłosny

Mężczyzna Lew - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaLew to taki trochę zadufany w sobie playboy, w męskim towarzystwie lubi chwalić się miłosnymi sukcesami. Ma naturę zdobywcy, niezwykle pewny siebie, z dystansem patrzący na swoją „zdobycz”.  Lew, jak to lew, lubi znajdować się w centrum uwagi, lubi, gdy kobiety się nim interesują i zwracają na niego uwagę. To prawdziwy mężczyzna łasy na pochwały. By go zdobyć trzeba go adorować, chwalić, nie można pozwolić sobie na obojętność.

Czytaj więcej: Mężczyzna Lew - horoskop miłosny

Kobieta Panna - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Panna jest klasycznym przedstawicielem swojego znaku. Nie lubi zmian i niespodzianek. Jak pokazują statystyki najwięcej starych panien i starych kawalerów jest wśród przedstawicieli spod znaku Panny. Bardzo długo szuka swojego ukochanego. Jak się jednak już uda jej trafić na swoją „drugą połówkę” to jest  wtedy dobrą żoną i matką. Pani Panna to niezwykle pogodna i cierpliwa osobą z którą życie może być naprawdę przyjemne.

Czytaj więcej: Kobieta Panna - horoskop miłosny

Mężczyzna Panna - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan spod znaku Wagi wobec kobiet bywa trochę nieśmiały, nie lubi kobiet wulgarnych, wyuzdanych. W życiu stara się znaleźć kobietę rozsądną, praktyczną, uporządkowaną gospodynię, która zapewni mu spokój domowego ogniska. Jeśli uda mu się taka znaleźć to pan Waga w związku będzie w związku niezwykle oddany. Trzeba pamiętać, że to on lubi dominować w związku, mieć rękę na pulsie.

Czytaj więcej: Mężczyzna Panna - horoskop miłosny

Kobieta Waga - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Waga  to osoba trochę nieśmiała, która poszukuje stabilizacji w życiu. Ważne dla niej jest znalezienie odpowiedniego partnera, który ceni wartości rodzinne. Różnie jest u niej z pracowitością, więc często wychodzi za mąż dla pieniędzy. Ważny dla niej jest bowiem wysoki życiowy standard i poczucie stabilności. Będąc w związku bywa podejrzliwa, nie waha się głośno wyrazić swego niezadowolenia. Uwaga panowie, ma skłonności do wszczynania sporów.  Stara się jednak całym sercem dbać o dom i rodzinę. Bardzo ważne dla niej  są ploteczki z koleżankami, i spotkania na mieście przy kawie.

Czytaj więcej: Kobieta Waga - horoskop miłosny

Kobieta Skorpion - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Skorpion to kobieta atrakcyjna, przyciągająca do siebie mężczyzn, mająca  powodzenie u płci przeciwnej. Szczególnie upodobali ją sobie mężczyźni o słabym charakterze, potrzebujący wsparcia i wskazywania drogi. Pani Skorpion to bowiem niezwykle silna osobowość, takiego partnera też pragnie dla siebie, życie jest jednak trochę przewrotne i nie zawsze udaje jej się spełnić oczekiwania. Gdy jest w szczęśliwym związku to stara się unikać konfliktów, jednak gdy ktoś ją zrani, to, jak prawdziwy Skorpion, potrafi  ukąsić.

Czytaj więcej: Kobieta Skorpion - horoskop miłosny

Mężczyzna Skorpion - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Skorpion to mężczyzna bardzo namiętny, dla którego seks jest esencją życia. Zawsze postawi na swoim, potrafi innych przekonać do swoich wizji, do swojego zdania, jego silna osobowość potrafi zdominować partnera. W życiu szuka partnerki z którą łączą go zainteresowania i miłość do seksu. Jeśli jego partnerka nie podziela jego zainteresowania seksem to nie będzie miał oporów przed skokiem w bok. Gdy jednak jest w stałym związku to można być pewnym, że będzie niezwykle opiekuńczym i oddanym mężczyzną. Nienawidzi kłamstwa, gdy ktoś go zrani lub zdradzi nigdy nie wybaczy doznanych krzywd.

Czytaj więcej: Mężczyzna Skorpion - horoskop miłosny

Kobieta Strzelec - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Strzelec to kobieta pełna uroku, niezwykle zmysłowa, która ma wiele seksapilu. Jest świadoma swojej wartości, niezwykle błyskotliwa i inteligentna, często bywa obiektem westchnień ze strony panów. Być może powoduje to też jej tajemniczość i swoista niedostępność, gdyż Pani Strzelec nigdy do kończ nie odsłania przed innymi swoich tajemnic.

Czytaj więcej: Kobieta Strzelec - horoskop miłosny

Mężczyzna Strzelec - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Strzelec to taki tajemniczy czaruś, który roztaczając wokół swojej osoby aurę tajemnicy przyciąga do siebie płeć przeciwną. Zresztą dobrze czuje się w towarzystwie kobiet, uwielbia flirtować, jest pewny siebie, łatwo nawiązuje też kontakty. Uwaga Panie, jeśli zwiążecie się z panem Strzelcem zachodzi obawa, że się wami znudzi, gdyż w związku nie znosi rutyny i właśnie nudy.

Czytaj więcej: Mężczyzna Strzelec - horoskop miłosny

Kobieta Koziorożec - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Koziorożec to najczęściej skryta i małomówna osoba, która rzadko pokazuje swoje uczucia przed innymi. Ceni bardzo sobie życiową stabilizację, w życiu nie szuka przygód. W kontaktach z innymi jest konserwatywna, ma wiele zahamowań, to ona chce by mężczyzna wykazał się inicjatywą. Trudno nawiązać jej kontakty ale gdy tylko poczuje się w związku bezpiecznie pozwala sobie na czułość, jest niezwykle oddana rodzinie.

Czytaj więcej: Kobieta Koziorożec - horoskop miłosny

Mężczyzna Koziorożec - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaPan Koziorożec tak jak w przypadku kobiet spod tego znaku na zewnątrz może być nieco chłodny, na gruncie domowym potrafi być towarzyski i wyluzowany. Ma wyrafinowane maniery, jest niezwykle uprzejmy, kobiety przyciąga do siebie dystansem, spokojem i stanowczością. Życie traktuje poważnie, to prawdziwy dżentelmen, który poznając kobietę nie od razu będzie dążył do skonsumowania związku.

Czytaj więcej: Mężczyzna Koziorożec - horoskop miłosny

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]