Zgodność znaków zodiaku

Zgodność znaków zodiaku

Zgodność znaków zodiaku coraz częściej jest brana pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o angażowaniu się w poważne związki. Warto zaczerpnąć porady doświadczonych profesjonalistów. Od tego, w jakim znaku zodiaku było Słońce w dniu Twoich urodzin, zależy całe dalsze życie.

HoroskopPoniżej sprawdzicie przykładowe relacje między osobami, które przyszły na świat w określonych przedziałach astrologicznych.

Pierwszym znakiem astrologicznym jest Baran. Waga i Lew dobrze z nim korelują, podobnie zresztą jak Strzelec. Ten ostatni podąży za Baranem nawet w najtrudniejszych życiowych sytuacjach, co nie musi oznaczać, iż będą oni szczęśliwymi partnerami. Bardziej prawdopodobne, że osoby spod wspomnianych znaków zostaną wiernymi przyjaciółmi. W inny sposób dobrych relacji powinien szukać Byk. Koziorożec i Panna są bowiem zazwyczaj osobami, z którymi może znaleźć nić porozumienia.

Bliźnięta są przeważnie kompatybilne z Wagą, Rak ze Skorpionem, a Ryby z Rakiem. Zgodność znaków ma wpływ na udane życie rodzinne, relacje partnerskie, a nawet pracę zawodową. Odpowiednia korelacja pozwala uniknąć niewłaściwych decyzji, zapewniając harmonię i zrozumienie między ludźmi. Jednym z czynników, wpływających na dopasowanie, jest przynależność znaku do określonego żywiołu: wody, ognia, ziemi bądź powietrza. Wstępnej analizy możemy więc dokonać samodzielnie. Łatwo bowiem przewidzieć jak np. woda wpływa na ogień. Rozwinięcia tego rodzaju zależności potrafią dokonać zawodowi astrolodzy, od lat zajmujący się problematyką zgodności znaków zodiaku. Na tej podstawie udzielają porad życiowych, konstruowanych w oparciu o dziesiątki czynników.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]