Baran - ogólny

Symbol BaranBaran to pierwszy znak Zodiaku, znaku wiosennej równonocy. Jego planetą opiekuńczą jest Mars, czyli planeta wojny, trygonem zaś ogień.
Barany są kosmicznymi wojownikami, odważni, pewni siebie ale i godni zaufania. Nie lubią podporządkowywać się nikomu i niczemu. Zawsze dążą do uzyskania przywództwa. Ma wyjątkowo męski charakter: jest uparty, egocentryczny i trudny we współżyciu. Wyjątkowo inteligentny, cechuje go duża wytrwałość w dążeniu do zamierzonego celu.

Osoby z tego znaku Zodiaku są nieustraszeni, zawsze chętni, by stanąć do rywalizacji. Bywa agresywny, wyjątkowo kłótliwy, niepohamowany w emocjach, skłonny do wybuchów gniewu. Z natury są jednak cholerykiem, więc bardzo szybko się wycisza. Nienawidzi sprzeciwu. Potrafi jednak przekonać innych do swoich poglądów.

Ma sobie coś z dziecka, chce mieć wszystko „tu i teraz”. Nie dostrzega przeszkód. Często lekceważy potrzeby innych wokół siebie. Jest nastawiony na „ja”.
Często zostaje politykiem, jest to dla niego naturalne środowisko. Czuje się znakomicie, gdy może konfrontować się z innymi. Nie lubi braku zdecydowania, tchórzostwa, wszelkiego rodzaju niedomówień. Nie powinien zostawać dyplomatą, gdyż mówi to co myśli prosto z mostu. Żyje teraźniejszością, najważniejsze jest dla niego to co „tu i teraz”. Nie robi dalekosiężnych planów..

Barany są raptusami, podejmują decyzję w ułamku chwili. Jeśli coś im leży na sercu od razu to mówią, nie trzymają w sobie latami zadr. Mogą potem żałować takiego zachowania. Są osobami wesołymi, towarzyskimi, sypiącymi na zawołanie dowcipami, ma duże poczucie humoru. Lubią przebywać w towarzystwie innych ludzi Są niezwykle pracowici, mają znakomitą, pamięć, są inteligentni. Spotyka ich się w zawodach wymagających ruchu.

Nie zawsze mu wszystko w życiu wychodzi. Ale wstaje, podnosi się, walczy. Gdy znów upadnie, to wstaje, podnosi się walczy. Jest niezwykle uparty. Często Baran wpada w długi, ale stara się je spłacać. Zresztą pieniądze nie są dla niego najważniejsze. To jest tylko środek do osiągnięcia celu.

W miłości, tak jak w życiu jest porywczy i niecierpliwy. Gdy jest kimś w związku jest bardzo zazdrosny. Jego natura powoduje, że lubi zdobywać.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]