Kobieta Baran

Symbol kobietaKobiety urodzone pod znakiem Barana mają duże poczucie niezależności; są zaradne, pracowite i towarzyskie. Potrafią tryskać humorem i dowcipem. Są niezwykle samodzielne, często dochodzą do wysokich stanowisk. Jako typowy Baran niezwykle szybko i silnie zapalają się do różnych pomysłów, potem nie zawsze doprowadza sprawę do końca. Bardzo szybko się nudzą. Gdy osiągną stosowny poziom dobrobytu mogą roztrwonić szybko swój majątek. Często bywają dobroduszne ale mogą być złośliwe dla kobiet spod innych znaków.

Łatwo się zakochują, lubią przebywać w towarzystwie mężczyzn. Ważny jest dla nich seks, lubią eksperymentować na tym polu. Gdy wstępują w związek małżeński bardzo dbają o swoją rodzinę. Jeśli jednak partner nie spełnia ich oczekiwań bez skrupułów porzucają go.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]