Kobieta Baran - horoskop miłosny

Symbol kobietaKobieta Baran to prawdziwy wojownik, niezwykle namiętna, energiczna, mająca ochotę na miłość i łóżkowe zabawy. Nie ma oporów, by sama zdobywać mężczyzn, zwłaszcza, jeśli ktoś jej się spodoba, śmiało przystępuje do działania. Nie można wobec niej przejść obojętnie. Albo panią Baran się lubi, albo nienawidzi. Na pewno nie jest to osoba, która ginie w tłumie. Chce być wielbiona przez mężczyzn i zdobywana.

Przyciąga do siebie mężczyzn łagodnych i nieśmiałych, chcących mieć w kobiecie wsparcie, sama zaś gustuje w mężczyznach śmiałych i zdecydowanych, takich, którzy wiedzą czego chcą.

Niełatwo jej znaleźć odpowiedniego wybranka, ale jak już znajdzie to jest niezwykle wierna. W związku nie potrafi zrezygnować z niezależności. Potrafi zdominować swego partnera.

W sprawach erotyki nie jest zbyt wyrafinowana, lubi dużo, mocno, brutalnie, do osiągnięcia satysfakcji seksualnej nie są jej potrzebna romantyczna sceneria.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]