Mężczyzna Baran

Symbol mężczyznaMężczyźni urodzeni pod znakiem Barana bywają waleczni, bardzo popędliwi, więc nerwowi, zmienni w miłości, są nadzwyczaj popędliwi. Niezwykle ważny jest dla nich seks. Znakomicie czują się flirtując i zdobywając. Niekoniecznie lubią kontynuować takie związki. Gdy jednak podejmą decyzję, że chcą być z kimś na śmierć i życie potrafią być wierni, czuli, nawet romantyczni.

 

Mężczyzna – Baran jest urodzonym szefem, potrafi zdobywać posłuch wśród podwładnych, zapalić do swoich idei. Najlepiej czują się w zawodach wymagających szybkiej decyzji i wytrwałości.

Często są hałaśliwi, rubaszni, nieokrzesani. Tych cech nie można przypisać wszystkim osobnikom spod tego znaku. Lubią rywalizować, znakomicie czują się w sporcie.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]