Mężczyzna Baran - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaMężczyzna Baran to prawdziwy pan świata, nieobliczalny zdobywca, któremu wydaje się, że jest najważniejszy. Bywa gniewy, porywczy, uwielnia zdobywać kobiety. Prawdziwy mężczyzna, który wie jak uwieść kobietę. Lubi okazywać swoją dominację, może w ten sposób do siebie zrażać kobiety na których mu zależy. To prawdziwy uwodziciel, lubi flirt, łatwo ulega namiętnościom.

Wybranka Barana powinna powinna wykazać się dużą cierpliwością, powinna pamiętać, że po chwilach gwałtowności, Baran po chwili przeradza się w niezwykle spokojnego i czułego kochanka. Gdy jest zakochany stara się zaspokoić wszystkie potrzeby swej wybranki, także te erotyczne. Jest jednak osobą bardzo zazdrosną, od ukochanej wymaga pełnego oddania i wierności.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]