Kobieta Bliźnięta

Symbol kobietaKobiety spod znaku Bliźniąt to kobiety o ogromnej energii. Niezwykle kuszące, zalotne, nie mają problemów, by zdobywać mężczyzn. Szybko jednak się nimi nudzą, więc w poszukiwaniu nowych doznań zmieniają ich, jak rękawiczki.

Mężczyzna, które decyduje się na związek z kobietą spod tego znaku  musi mieć wiele cierpliwości. Ma bowiem niesamowite pomysły, trudno za nią nadążyć.  Może przeszkadzać w niej brak zdecydowania.

Ma skłonność do małych kłamstw, ma duże wahania nastroju, raz jest euforyczna, by za chwilę wpaść w nastrój nostalgii, smutku.
Uwielbiają podróże, potrafią znaleźć się w każdej sytuacji. Niezwykle wesoła i pogodna, wciąż ma wiele do powiedzenia. Kobieta Bliźniak ma wielu przyjaciół.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]