Mężczyzna Bliźnięta

Symbol mężczyznaSzarmanccy flirciarze – tak można ich określić.. Bliźniak – mężczyzna woli raczej luźne związki, nie dotrzymuje bowiem uczuciowych obietnic.

Jeżeli mężczyzna spod tego znaku znajdzie stosowną, inteligentną żonę, to jest w stanie stworzyć dobrany związek. Muszą jednak znaleźć w kobiecie wspólnotę zainteresowań.  W związku potrafią zaskoczyć niekonwencjonalnymi zachowaniami. Zresztą nie tylko w związku. Z  nim nie można się nudzić. Uwielbiają dowcipkować, błyszczeć na salonach. Mają wielu przyjaciół. Trudno zachować im wierność, potrzebują ciągłych zmian.

Jest niezwykle aktywny, natura obdarza ich inteligencją, rozwagą i roztropnością. Potrafią być wspaniałomyślni. Nie trzymają ich się jednak pieniądze, nie powinni też sprawować funkcji kierowniczych. Bliźniaki są strasznie roztrzepane. Znakomicie jednak potrafią pracować pod presją czasu.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]