Mężczyzna Bliźnięta - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaMężczyzna Bliźniak to niepoprawny romantyk, pełen wdzięku mężczyzna, który przyciąga do siebie kobiety. Uwielbia uwodzić, nie ma oporów przed flirtowaniem i miłosną grą. Zna kobiecą psychikę, jak mało kto. Tak jak w przypadku kobiet spod tego znaku tak i w tym przypadku dobrze czuje się w towarzystwie kobiet inteligentnych i otwartych. Zawsze w głowie mu flirty, prowadzi buje życie towarzyskie i seksualne, i nawet jeśli zostanie usidlony to nawet wtedy ma skłonność do flirtowania, a co za tym idzie i zdrady. Nie znosi braku swobody i woli rozstać się niż tkwić w związku, który go dusi, przytłacza.

 

Ma na pewno trochę wad: jest bałaganiarzem, gadułą, nie ma wytrwałości a do tego jest rozrzutny. Jeśli jego partnerka jest w stanie je zaakceptować może być partnerem nad wyraz wiernym.
Mężczyzna – Bliźniak ma wyjątkowo wybujałą seksualną fantazję, lubi kochać się w nietypowych miejscach, w zaaranżowanych sceneriach. Lubi doświadczać nowego, choć seks nie jest dla niego esencją życia.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]