Byk - ogólny

Symbol BykByk jest drugim znakiem Zodiaku, planetą opiekuńczą Byka jest Wenus, trygonem zaś ziemia.

Osoba, która urodziła się pod tym znakiem dąży do stabilizacji, życiowego komfortu, materialnych dóbr.  By osiągnąć te dobra jest w stanie ciężko pracować. Ceni bardzo życie rodzinne, uwielbia  przebywać w swoim domu – czuje się tu bezpiecznie i swobodnie.

Lubi pełnić rolę gospodarza, przewodnika po włościach, organizatora wszelakiego rodzaju przyjęć. Ma wyjątkowy talent do rozpieszczania dobrami materialnymi domowników czy dzieci. Uwielbia wszelakiego rodzaju przyjemności, potrafi z nich korzystać, jak mało kto.  Jest wyjątkowym estetą.


Byki  nie lubią jednak  zmian, potrafią przez to popaść w rutynę, wręcz marazm. Bywają bardzo uparte, trudno Byka przekonać do swojego zdania. Wytrwale są w stanie dążyć do obranego celu, nie bacząc na przeszkody.
Byki mają hedonizm w sercu, potrafią korzystać z uroków życia, są przy tym do świata i ludzi nastawione bardzo pokojowo. Mają skłonności do obżarstwa. Uwielbiają biesiadować, mają wyrafinowany kulinarny gust, lubią przebywać w kuchni.

Byki cechuje siła i odwaga. Mają duże poczucie własnej wartości, bywają przy tym egocentryczne. Przez swój egocentryzm mogą mieć skłonności do tyranizowania otoczenia.  Przy swoim merkantylnym podejściu do życia stara się zawierać korzystne, pod względem  materialnym  przyjaźnie. Niektórzy mogą uważać jego postawę za perfidną. Byk, jednak nie przejmuje się tym . Ceni dobra materialne, wie jak zdobywać pieniądze. Często jest właścicielem różnego rodzaju przedsiębiorstw.

 


Tak, jak w przyjaźni, tak i w miłości patrzą na swój interes. Nie zakochują się w pierwszej lepszej osobie. Ważne dla niego są pozycja społeczna partnera i uroda. W związku bywają zazdrosne i apodyktyczne. Chcą wiedzieć wszystko o zachowaniach partnera. Bywają jednak romantyczne. I co ważne wierne. Seks ma dla Byków duże znaczenie, jednak musi iść w parze  z uczuciem. Byki przeznaczone są do życia rodzinnego. Musi czuć się potrzebny komuś. Jest wtedy lojalny i oddany.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]