Kobieta Byk

Symbol kobietaKobieta Byk ma zamiłowanie do pięknych, modnych  ubrań, zawsze jest niezwykle zadbana, promieniuje kobiecością.  Nie ma skłonności do robienia tzw. kariery.

Znakomicie czuje się w pieleszach domowych. Ma zmysł gotowania. Lubi czas spędzać w kuchni.

Jeśli chcesz zdobyć kobietę spod tego znaku wiedz, że będziesz musiał nastawić się najpierw na okres „sprawdzenia”. Kobiety spod tego znaku nigdy nie biorą kota w worku. Chcą wiedzieć co potencjalny partner robił w przeszłości, z kim bywał, z kim sypiał, jaki jest stan jego portfela. Dopiero, jak przeprowadzony wywiad wypadnie pomyślnie, jest szansa na kontynuowanie znajomości. Gdy zdecyduje się jednak już na to będzie ze wszystkich sił walczyła o niego ze wszystkich sił.

Cale swoje życie poświęca  rodzinie i kształtowaniu cieplej, domowej atmosfery.  Jest wierna mężowi. Rzadko wikła się w romanse. Jest dobrą, poświęcającą się dla dobra dzieci matką.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]