Kobieta Byk - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Byk na pierwszy rzut oka może sprawiać wrażenie kobiety niezwykle oziębłej, jest na zewnątrz spokojna i opanowana, może sprawiać też wrażenie despotycznej, jednak pod tym pancerzem kłębi się tysiące uczuć. Nie da się jednak ukryć, że pani Byk to niezwykle gospodarna i oszczędna osoba, zresztą szuka partnera, który zapewni jej życiową stabilizację. Bardzo ważne są dla niej sprawy materialne, mężczyzna musi zapewnić jej życie w dostatku i luksusach. Wtedy odwzajemnia się niewykłą wiernością i przywiązaniem.

To nie ona jest wybierana, to ona wybiera partnerów dla siebie. By ją zdobyć trzeba ją oczarować. Gdy ktoś nie jest w jej typie potrafi go traktować z wielkim dystansem, nie stroni wtedy też od złośliwości.

W łóżku jeśli ma odpowiednie warunki jest nienasycona, lubi seks swobodny, bez zahamowań, nie stroni od eksperymentów. Do tego nie ma znaczenia dla niej pora dnia. Lubi seks i rano i wieczorem, zaraz po przebudzeniu i przed pójściem spać. Musi jednak czuć się zaspokojona materialnie, by była w stanie otworzyć się na partnera.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]