Mężczyzna Byk

Symbol mężczyznaMężczyzna Byk jest typowym domatorem. Uwielbia przebywać w gronie rodziny, żony, dzieci. Najlepiej wypoczywa w swoim ogródku, organizując wystawne rauty. Jest w tym niezrównany. Uwielbia biesiadować. Ma wielki talent organizatorski.

Mężczyzna Byk jest typowym domatorem. Uwielbia przebywać w gronie rodziny, żony, dzieci. Najlepiej wypoczywa w swoim ogródku, organizując wystawne rauty. Jest w tym niezrównany. Uwielbia biesiadować. Ma wielki talent organizatorski. Bardzo ważny dla niego jest stan portfela. Raczej trudno wyprowadzić go z równowagi, choć gdy do tego dojdzie długo dochodzi do siebie.

Byki są pełne inicjatywy, odnoszą duże sukcesy na polu przedsiębiorczości. Nie są rozrzutni, choć skąpstwa też nie można im przypisać. Nie lubią jednak się przemęczać. Uwielbiają wszelkiego rodzaju przyjemności, raczej stronią od sportu. Uwielbiają za to dobrą kuchnię. Tę ich skłonność do  - nie bójmy się tego słowa – obżarstwa szczególnie widać, gdy są już starsi. Mogą mieć przez to sporą nadwagę.

W miłości szukają stałych związków, głębokiego uczucia. Nie są skorzy do skoków w bok, bywają bardzo wierni, oczekują, że partnerka będzie im oddana. Niestety mają skłonności do zazdrości. Uważani są za dobrych partnerów.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]