Mężczyzna Byk - horoskop miłosny

Symbol mężczyznaByk lubi kobiety. Lubi kobiety i seks. Jest osobą pewną siebie, przez co przyciąga do siebie płeć przeciwną. Kobiety przy nim czują się piękne, docenione, potrafi wydobyć z nich to co najpiękniejsze. W sprawach erotyki ma niezwykłe wyczucie.

Byk to nie jest jednak typ playboya – kolekcjonera, to prawdziwy tradycjonalista, który dobrze czuje się w domowych pieleszach. Często jednak długo szuka odpowiedniej partnerki, ale gdy ją znajdzie jest niezwykle wierny i oddany. W związku jednak chce narzucić  swoje reguły gry. Sam jest wierny, ale tego samego wymaga też od swojej drugiej połowy. Wymaga też by osoba z którą się zwiąże była oszczędna i godpodarna. Unika kobiet rozrzutnych.

Oprócz wierności oczekuje poświęcenia. Sam również potrafi się poświęcić i wieść życie w monogamii, rekompensuje to sobie wtedy rozkoszami kuchni.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]