Kobieta Koziorożec - horoskop miłosny

Symbol kobietaPani Koziorożec to najczęściej skryta i małomówna osoba, która rzadko pokazuje swoje uczucia przed innymi. Ceni bardzo sobie życiową stabilizację, w życiu nie szuka przygód. W kontaktach z innymi jest konserwatywna, ma wiele zahamowań, to ona chce by mężczyzna wykazał się inicjatywą. Trudno nawiązać jej kontakty ale gdy tylko poczuje się w związku bezpiecznie pozwala sobie na czułość, jest niezwykle oddana rodzinie.

Bardzo dobrze czuje się w kuchni, lubi gotować i dopieszczać rodzinę. Nie potrafi uczuć oddzielić od spraw łóżkowych, z wiekiem często traci wiarę we własne możliwości, przez to może być bardzo zaborcza o swojego partnera.

W łóżku pani Koziorożec potrafi być pomysłowa i zmysłowa. Musi tylko trafić na tego jedynego, na kogoś przy kim czuje się bezpiecznie. Gdy tylko pozbędzie się swoich zahamowań związek seksualny z nią może być bardzo ekscytujący.

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor

Astrolog Gregor (NUMEROLOGIA, ASTROLOGIA)

Mogę pomóc - udzielam kompleksowych porad życiowych, staram się określić najbliższą przyszłość z jej wszystkimi wariantami. Wykorzystuję do tego moje naturalne taleny i wiedze wynikającą z połączenia astrologii i numerologii.

Czytaj dalej [Astrolog Gregor]

Wróżka REA

Wróżka REA

WRÓŻBA DLA CIEBIE - Wróżka REA (NUMEROLOGIA, RUNY)

Mogę pomóc Ci złagodzić napięcia. Znając twoja datę urodzenia będę mogła powiedzieć kiedy znajdziesz swoją miłość, kiedy skończy się czas złej hossy, czy Twoje problemy w końcu ucichną.

Czytaj dalej [Wróżka REA]